Sayfa 699/899 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 7185 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: SODA - Soda Sanayii

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Orada eğitim kılavuzu var . Adım adım görsellerle anlatmış. Dediğiniz gibi son derece basitmiş

2. ŞİŞE grubu birleşmesi üzerine hazırladığım analizi dikkatinize sunarım.
    https://youtu.be/1QWbw7v43yE

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    1.ben 4 yıldır kullanıyorum e imzayı
    2.ce telefonu operatörleri nden de alınıyordu bı ara kaldırdılar şimdi yine var sanırım çünkü sistemde gözüküyor
    3.ptt.den daha iyi imkanlarla e imza alınabilir
    4.aldiginizda sistemdeki açıklamaları iyi okuyup olayı öğrenin
    5.aldiginizda önce başka bir şirketin hissesini 1 lot alıp pratik yapın ki sıkıntı yaşamayın
    6.en geç genel kuruldan 1 gün önce sisteme saat 21 e kadar kaydınızı ve isterseniz oyları kaydetmeyi unutmayın
    7.son olarak genel kuruldan 1 saat önce tekrar sisteme tekrar girmeniz gerekiyor bu işlem 55 dakika süre içinde yapmanız gerekiyor
    8.bu bir dakikalık işlemi oyları otamatik olarak gönderilmesini yapmış iseniz beklemeye bilirsiniz isterseniz izlersiniz size kalmış
    Sagliklar
    birkaç gün önce e-genel kurula girip hayır bastıktan sonra son 1 saat önce niçin gireceğiz ve ne yapacağız? zaten oyumuzu kaydedip göndermedik mi? borsa genel başlığı altında e-genel kurul diye bir başlık açmıştım, oraya yazabilirseniz, bilgiler arada kaybolmaz.

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    birkaç gün önce e-genel kurula girip hayır bastıktan sonra son 1 saat önce niçin gireceğiz ve ne yapacağız? zaten oyumuzu kaydedip göndermedik mi? borsa genel başlığı altında e-genel kurul diye bir başlık açmıştım, oraya yazabilirseniz, bilgiler arada kaybolmaz.
    Kardeş senelerdir yaptığım işlem bu

5. İstanbulda olan biri direk genel kurula katılıp orada şerh düşmesi daha uygun olmaz mı.e imza almadan veya diyelim mardinde oturan biri yatırımcı ilişkileri arayıp ismini yaptırdıktan sonra noter de konuyla ilgili şerh düşüp gönderse geçerli olmaz mı.?

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Oyun sistemde kayıt ediliyor ama onaylanması için genel kurula son 1 saat kala mutlaka tekrar onaylaman gerekiyor

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hiç bir fikrim ve önerim yatırım tavsiyesi değildir. Ciddiye alınmasın sorumluluk kabul etmiyorum

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Arkadaşlar şişe grubunda cevap alamadım. Ret ya da kabul oyu verince şerh yazmaya gerek var mı?

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Ben de girmesek ne olur diye düşünmüştüm ama kayıt etsen bile girmek gerekiyormuş. Ama aslında dediğiniz gibi girilmesi gerekmese daha mantıklı bence .

Sayfa 699/899 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •