Sayfa 7/459 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 3665 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KLNMA - T. Kalkınma Bankası

1. Hisseyi yapanlar seker a1 capital invest deki grup bunlar daha oncede deniz deydiler b grubuna gecmrden 5 uzeri gosterip b oldugunda da 4,50 ye kadar basip mallari bosaltmisti simdi bundaki senaryoda tahminim 5,50 - 6 li fiyatlardan b grubuna gecip 5 e kadar mallari bosaltmak yuzde yuz kar cepte yani o yuzden b grubu isleme acilacagi ilk gun taramak akillica olur (yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir )

2.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    Hisseyi yapanlar seker a1 capital invest deki grup bunlar daha oncede deniz deydiler b grubuna gecmrden 5 uzeri gosterip b oldugunda da 4,50 ye kadar basip mallari bosaltmisti simdi bundaki senaryoda tahminim 5,50 - 6 li fiyatlardan b grubuna gecip 5 e kadar mallari bosaltmak yuzde yuz kar cepte yani o yuzden b grubu isleme acilacagi ilk gun taramak akillica olur (yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir )
    Sana aynen katılıyorum.tam benim kafadansın. Ben de şimdiden çeşitli senaryolar yazıyorum.bunun tek farkı 7 TL üzeri A grubuna geçmesi söz konusu.tabiki 1 temmuz - 31 Aralık 2017 için.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bi de bu bankanın hikayesi var.bu hikaye ile farklı bir operasyon çekebilirler.ama ben .... TL civarı azaltma tarafında olacağım.yatırım tavsiyesi değildir.

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. alış yollayamda tavana az heyecen gelsin işlem hacmide yok kaç gündür

5. Aha megabank olcak dior simsek offfff megaaaaaaaaa ralliiii

6.  Alıntı Originally Posted by marv Yazıyı Oku
    Aha megabank olcak dior simsek offfff megaaaaaaaaa ralliiii
    ne zaman dedi bunu? haber linki var mı ??

7. Öyle birşey söyledi ama bizim babkayla alakası yok.Yeni banka kuracaz 2 de ilabilir dedi.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Farketmez her yol bize cikar megabankkkkkkkkkk

Sayfa 7/459 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •