Sayfa 7/466 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 3727 madde; 49 - 56 arası.

Konu: MNDTR - Mondi Turkey Kağıt ve Ambalaj Sanayi A.Ş.

1. Sn. Entrika sizin tahmininiz nedir. 1.81 olabilir mi.

Yoksa sizde spek'e mi meydan okuyorsunuz. Anlamadım Ben.

ytd.

Alıntı Originally Posted by ekinoks76 Yazıyı Oku
    ancak burası ne yazikki söylüyorum TİRE ben tam 13 yıl oldu sanırım buradayım sabır dediğiniz daha nedir ki ben sayın teksas a katılıyorum maalesef burda hisse patronda toplu ve o ne derse ne kadar bırakırsa işler öyle yürüyor. Al sat yapabilen o da sadece 10 kademe içinde olur,maliyet düşürebilir baya
    Teşekkürler benide anlayan arkadaşlar varmış..😉

Patron diyorki benim Şirketin değeri budur ederi şuan budur...İsteyen alabilir isteyen satabilir..bekleyenide çatır çatır çatlatırım patlatırım,diyor....

Şuan bizim mersedes Murat 124 fiyatında görünen o..

Bu hisse çok farklı bir yapıya sahip ne iyi piyasaya uyar...olumsuz bir havadada geriye önde gider..

Hiçbir olumlu haberi fiyatlamadı şu anıyla..
    2.71 zirvesi Bu kadar olumlu Yapıya karşın çok düşük bir fiyatlamadır bence....!!
    Çok az kar yapan şirketlere bakın nerelere gitmişler biz hala 2 TL’de zorlanıyoruz yazık yazık..
    2 sene önce bile Bu hisse en az 4 TL olması lazımdı ama nerdeeee......!!!

Daha bu hissede ne olması gerekki hisse çıksın 150 milyonmu yoksa 200 milyon karmı olacak 3 4 tl olsun...sizce saçma fiyatlama yokmu şuan..!!???

Kapalı kapılar ardından patronun onayı gerek...
    Ozaman ne piyasa kalır ne olumsuz bir hava kalır
    Endexi bile takmaz hedef ileri olur,bence tabiki...

Baskı baskı baskı eziyet eziyet işkence işkence..
    Devam ediyor....bu filimin sonu yokmuu acaba...😩

Kimseye Al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!!

Filmin sonu kotadan çıkma olmasın Sn. Texasradikal. Murat 124 fiyatında tutmasının ne faydası var. Mal çıkan ky mi var.
    %20 den ne kadarı dışarda. Baskıdaki hacimlere , takaslara bakıp süzen/sezen/hisseden ortaklar ne diyor.
    Geçmiş bilançolarda güneşi balcıkla sıvamak için ellerinden geleni yaptılar.
    Şöyle ky için küçücük bir güzel açıklama geldi mi? YAtırımlar ihaleler vs hakkında.
    Son bakımdı kapasiteydi açıklaması ile pire deve hadisesi ile kağıdın piyasasını neden bozdular.
    Sorular sorular sorular. Kimsenin içini bulandırmak istemem ama düşünecek ne kaldı. Neyin baskısı.
    Ha 2,70 den bozmasa kolay dökemeden gidecekken amaç tekrar o seviyelerde kolay mal toplamak mı.
    Kendi stratejimi çizerken karşımdaki ne yapıyor onu analiz etmeye çalışıyorum.
    Kararım stop mtop yok. Filmin sonuna kadar niyetliyim. Yazılar çıkıncaya kadar değil inşallah ışıklar yanana kadar kalma niyetindeyim.

Alıntı Originally Posted by long-suffering Yazıyı Oku
    Filmin sonu kotadan çıkma olmasın Sn. Texasradikal. Murat 124 fiyatında tutmasının ne faydası var. Mal çıkan ky mi var.
    %20 den ne kadarı dışarda. Baskıdaki hacimlere , takaslara bakıp süzen/sezen/hisseden ortaklar ne diyor.
    Geçmiş bilançolarda güneşi balcıkla sıvamak için ellerinden geleni yaptılar.
    Şöyle ky için küçücük bir güzel açıklama geldi mi? YAtırımlar ihaleler vs hakkında.
    Son bakımdı kapasiteydi açıklaması ile pire deve hadisesi ile kağıdın piyasasını neden bozdular.
    Sorular sorular sorular. Kimsenin içini bulandırmak istemem ama düşünecek ne kaldı. Neyin baskısı.
    Ha 2,70 den bozmasa kolay dökemeden gidecekken amaç tekrar o seviyelerde kolay mal toplamak mı.
    Kendi stratejimi çizerken karşımdaki ne yapıyor onu analiz etmeye çalışıyorum.
    Kararım stop mtop yok. Filmin sonuna kadar niyetliyim. Yazılar çıkıncaya kadar değil inşallah ışıklar yanana kadar kalma niyetindeyim.
    Koddan çıkacak benimde tahminim Öyle......

Baskı yapa yapa böyle eziyetle yola devam edebilir...Şu an öyle gözüküyor....
    Şu bilanço açıklansın yönetim kurulu toplansın eğer hala gene 2 ile 3 arası Olursak,sorun çok büyük demektir. Yani amaç belli Olur yıllardır aynı oyun oynadılar... umarım öyle benim düşündüğüm kötü senaryo olmaz....

Kimseye al sat tut tavsiyesi asla değildir...!!!

patron buradan 112 mıyon lotunun 20 mılyonunu satacam dese hısse otomatımken 1,2 lere kadar ıner
    bunu neden yapsınkı
    ne güzel toplamış zaten dısarda kalmış 40 mılyon lot
    zaten onun da yarısı kesın ondadır başka hesaplardan
    demektır
    cıkısı yakın 1.ceyrek bılancosu da 20 mılyon uzerı kar geldımı
    süper fıyatlar
    2019 tepe fiyatının 3 lıra uzerınde olacağını düşünüyorum
    ytd

Durum bu kadar net ise ne güzel. Bu seviyeye de bir açıklama var mı? Yani tahmin/düşünce teori ?
    Çok değil 2.7 lerde bu fiyatlar hayal diyorduk. Ne oldu da bu seviye. Bu seviyeden mal kaptırmıyor 1.8 1.7 ve altını bekleyenler mi?
    Bizim görmediğimiz ne. Yoksa herşey açıkta körler sağılar durumu mu.? kemer77 ortak veya diğerleri var mı beni rahatlatacak diyecekleriniz.

7. Kendi adıma panik yok beklemeye devam
    Büyüyünce olur merak etmeyin

8. Gençler hayırlı cumalar.Bugünlerdeki baskılamayı genel kurul gündeminin belileneceği yönetim kurulu toplantısını mümkün olduğunca dip seviyeden karşılama gayreti olarak görüyorum.Yoksa yılsonu afaki kârlılık öncesi zaten bu seviyelerdeydik.Ne yani yine buralarda sürünecek mi !!! Bütün rüzgar bu kadar mıydı ? Ben hiç sanmıyorum.

Sayfa 7/466 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •