Sayfa 7/297 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2373 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    abi ben yorumlasam sana sorarmıyım

sadece bu iş olduysa ya bir haber gelecektir yada şirket bir hazırlık içindedir diye düşünüyorum sabahtan beri
    Hele gelsin o zaman düşünürsün, bence.. iyi mi kötü mü diye, tabi gelirse. Ytd

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    şu an tek gördüğüm varlık fonu hisseleri ile tutulan bir endeks var

sizlerin görüşü nedir
    Bir üç sayfada buna kafa patlatamam, birazda goygoycular yazsın. 😊
    Fed var akşam faiz ilk etapda bankaları hareket ettirmişti, karar öncesi ve sonrası. Buradan bak konuya. Ytd

75 baz artirirsa beklenti gerçekleşir, 100 arttırsa doğan görünümlü şahin ile piyasanın içinden gecmek diyecem ama normalleşmeye ivme kazandırdık deyip güvercin konuşmalarla yumusatabilir ki geriye faizin 5 olmaya pek birşey kalmaz. 50 artirsa aralığa kadar bu sefer yine git gel yaptırırlar uğraşıp dururuz yine zaten bir de son çeyrekte son Fed kararı Aralık'ta uğraş babam dur. Bir rahat yok.. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Forumun eski tadı kalmadı, goygoy olmayınca birşeyde yazası gelmiyor insanın. En son bir karar almıştım 15 i geçerse yazmiyacam diye 20 ye gelip 12 ye geri döndüğünde 20 yi gecince yazmam artık dedim, beceremedim, karşılıklı istişare olunca kal geldi yine! Tek başına yaz yaz o da bir yere kadar, kendi kendime konuştuğum
    1 - 1.5 yıl kadar yalnız kaldığım topikte olmasına rağmen o da bir yere kadar oluyor.. yaz yaz nereye kadar.. ytd
    Yaz abi öğreneceklerim var ne kadar çok öğrenirsem alım vitesini yükseltirim
    Syg

Moza hc ya buradan tebrikler, aselsan sırtladı.. ytd

Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Yaz abi öğreneceklerim var ne kadar çok öğrenirsem alım vitesini yükseltirim
    Syg
    Aman hocam ben vitesi yükselt diye yazmıyorum. Eğer böyle anladiysaniz o zaman birşey yazmak ve paylaşmak tehlikeli, goy goy olursa yazarım bundan sonra. Ytd

7. fedora hocam yettim

8. faiz artışı ile birlikte fed tarafından hedeflenen oranlara yaklaşılacak. y. dışı endekslerde aşırı satım bölgesinden ciddi bir tepki hareketi olabilir.

Sayfa 7/297 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •