Sayfa 70/200 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon
Arama sonucu : 1598 madde; 553 - 560 arası.

Konu: YESIL Yeşil Yatırım Holding

Alıntı Originally Posted by sinan86 Yazıyı Oku
    patron söz verdiği gibi alim yapmadan bisi çıkmaz gibi, artik yapmazsa KY de küsecek . halkarza kadar 17 - 20 bandında sürünecek gibi duruyor.
    3 hafta önce tavana vurup geri döndüğü gün oyak 40bin lot almıştı ort. 22.50maliyetten (ayni gün A1 40bin lot açığa satış yaptı ve bunu virmanlamadiysa henüz kapamadi bu açığa satışı). Gecen haftaki iki günlük yükselişte oyak 80 bin lot boşalttı ort 21 liradan birileri bir fırıldak döndürüyor anlamadım.
    Geçen cuma kapanışında doçeye 8bin lot daha virman olmuş toplamda doçenin 30bin lotu oldu tahtada. Takaslar ile ilgili yorumlarım bunlar.
    Teknik konusunda bisi söylemek bakmak gereksiz allaha emanet o kisim.
    Halka arz ile ilgili 2 ayda bir haber geçmesi gerekiyor bu aralar yeni bir haber le gelismeleri bildirebilir
    Kardeş merhaba. Teşekkürler değerli bilgilerin için. Ben de geçen hafta firma yatırımcı ilişkileri bölümünü aradım, Wowwo halka arz süreci için. Beyza Hanım ayrılmış, Hale Hanım ile görüştüm. Süreci sordum ancak aldığım cevap geçen ayki ''bilgi ve belgeleri verdik bekliyoruz'' şeklinde idi. Yani anlacağınız süreç uzun ve beklenen büyük hareket yakın zamanda zor gibi. Başka köylerde kısmetimize bakıp izlemede kalacağız sanki bir süre. Bu arada son 5 seçim öncesi Bist'te ralli olmuştu, istikrarı fiyatlayarak. Bu seçim öncesi de 120.000 denenebilir mi ortalık biraz durulunca. Bir de bugün öğleyin TCMB minimum 50 baz puan borç verme tavanını artırırsa dolar sert aşağı gelir, Bist'e de oldukça olumlu yansır bu. Bu da Bist'e ve piyasalara güveni artırıp ilgiyi bu yöne çeker, halka arzlara odaklanmayı getirir ve yabancı talebi de çeker. Bu konuda sizin yorumunuz nedir? Allah'a emanet olun. (Not: Biz sattık ya 675 adedimizi, o ya da bu şekilde çıkış başlar artık emin olun.)

Kimse de yoktu zaten haftalardır benden başka.

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)

mehmetu

3. Bilanco iyi gelmiş.
    Darısı YGYO na...
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

4. Şirket nerdesin yuzde 50 den fazla düştü geri alim için neyi bekliyorsun

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Nereye kadar düşer

6. Hergun yuzde 10 düşüyor sirket guya geri alim yapacakti

7.  Alıntı Originally Posted by fatimi Yazıyı Oku
    Hergun yuzde 10 düşüyor sirket guya geri alim yapacakti

Geri alimda yapsa wowwo yu halka arz da etse kimse bunlara güvenmez. Boyner beymeni arz edecekti vazgecti. Bununda boyner örnegi gibi olacagini düsunuyorum. Önve yesil olarak yatirimciya güven vermek gerekir. Zaten alan satanda kendisi su an

8. Bu ne kadar cibiliyetsizlik kim satıyor patron geri alim nerede hisse 3 te 1 ine düştü. Bu fiyatlardan almayacaksinda kactan alacaksin yoksa wowwo hisse degeri sisirmemi değilse bu fiyatlardan hala neden tepki vermiyorsun hisse 36 olunca sağa sola demeçler veriyordun

Sayfa 70/200 İlkİlk ... 2060686970717280120170 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •