Sayfa 701/1005 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: Viop LII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Zaman zaman burada dile getirdim badem sistemini bu sistem işlediği sürece oyun yukarı çünkü sistemin üzerinde bulunan siyasi otorite borsa yı önemsiyor kendi ekonomik programları içinde , teknik olarak endeks yaklaşık 4-5 ay arası alçalan tepelerle düzeltmesini yaptı bu düzeltme zamanı seçim dolayısıyla yapıldı , yani sistemin içinde yer alan hükümete yakın grup veya kişiler , kredili işlemler vs bunlar kapatıldı , kime devredilerek resmi varlık fonuna , ne zaman seçim kazanıldı sistemde çarklar yine işlemeye başladı şuanda ekonomik anlamda bir vizyon çizilmek isteniyor , ne kadar başarılı olunucak onu zaman gösterecek yalnız bu dönemde ben çok büyük bir olay olmadığı sürece bam bam aşağılar beklemiyorum , kordineli düzeltmeler olur buda indikatör soğutma anlamında , aynı zamanda bizden temel katalizör anlamında önde bir sistem mesala önümüzdeki dönemTürkiye gri listeden çıkıldığı ile ilgili resmi anlamda yapılan açıklamalarla yeni hikaye başlar , çünkü hükümet sadece arap tarafı ile değil batı ile ilgili gizli görüşme ve çalışmaları var buda al gülüm ver gülümle oluyor.Bakalım başara bilecekler mi.
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Gaye hanımın bilgilendirmesiyle altının dolu olduğu inancı oluşursa cds lere bakılmalı 400 altı bankalara alıcı getirir .

[QUOTE=sindoma53;6493333]2.54 üzeri hacimli haftalık kapanış yaparsa 2.70 yeni hedefim olur dolar bazlı[/QUOTE]

dün bu konulara kendimce hem temel hem teknik olarak değindim 2.54 önemli bir bant tı hacimli geçildi bugun teğidine bakıcaz , devamında dolar bazlı 2.61-2.70 bandı takip ediceğim bantlar , dün alt kadroyu bilen badem sistemi direnci bu yüzden kırdısistem her zaman bizden önde unutmayın sizin bitti dediğiniz yerde onlar yukarı sürer sizin devam dediğiniz yerde onlar aşağı basar onlarla kavga etmeyin akarken doldurun
    FORMASYON AVCISI -53

son günlerde herşeyi ben reis koç görüşmesine bağlıyorum
    acaba cevdet akçay için mi görüştüler diyecem
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4 boğaziçili buluşmuş,bir yerde...

4. su akarken testiyi dolduralım sonra bakarız...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    al sana liyakat

6. 7809.50 ...obarrraaaak

Şortları kapatmakla iyi etmişim ..Ucuz kurtuldum gene
    Hayat hoş gerisi boş

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    4 kartal imam hatipliden evladır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Kimin geldiği tabikide öbemli ama asıl önemli olan reis in gaye hanıma güveni bu önemli gelecek içın en önemli olan bu..
    Geldiği ilk gün yazdım şimşek ve gaye hanımı = Kemal derviş gibi düşünün bu şekilde gönderilip kabul ettiler , ha opsiyonlar olabilir başka çareleri yok .
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 701/1005 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •