Sayfa 702/774 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: Referandumda Neden EVET

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    kılıçdorğlunun pkk kanalındaki o meşhur anayasamızın ilk 4 maddesi değiştirilebilir açıklaması aklıma geldi
    bu nedense hatırlanmak bile istenmiyor
    gittiği ortama göre şekil alan neden olmasın diyen bir kılıçdaroğlu
    akit tv katılsa neden şeriat gelmesin dermiydi

Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Anayasa değişikliğini bu isimler hazırlamış. Can Paker kimdir diye aratın bakalım kim çıkacak her bulduğuna Soroscu yakıştırması yapan trol efendiler...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sadece onu mu?Mehmet Uçum?Şükrü Karatepe?Cöleli? Hele Hilal Kaplan var ki;PKK/Öcalan övgülerini,bayrağa uzanan dilini,şehitliğe uzanan dilini araştırıp,okusunlar.Sonra düşünsünler...
    Dervişlik dedikleri;hırka ile taç değil.Gönlün Derviş eyleyen,hırkaya muhtaç değil.
    YUNUS EMRE

3.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    kemal kılıçtaroglu varken zübüge ne gerek var. adam ayak üstü 50 yalan atıyor dün söylediğinin tam aksini bugün söylüyor. yarın da tam zıttı başka bir yalan
    Üç tane yalanını söyler misiniz? Merak ettim...
    Not: chp li değilim.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Senin gibi eblehler oldugu sürece bu ülkenin gürsel tekinleri pardon sülün osmanları bitmez. Bir merak et araştır gürsel tekin 15 yıl önce geçimini ne ile saglıyordu. şu andaki serveti nedir?
    Servet işine girersek sen asıl Reis başta olmak üzere tüm Akp li bakan milletvekili ve diğer tüm yönecileri incele tabi ömrün yeterse.

Ne Mutlu Türküm Diyene

5.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    Senin gibi eblehler oldugu sürece bu ülkenin gürsel tekinleri pardon sülün osmanları bitmez. Bir merak et araştır gürsel tekin 15 yıl önce geçimini ne ile saglıyordu. şu andaki serveti nedir?
    Hocam tencere dibin kara diyorsun ben buna Vallahi inanıyorum. Ama ALLAH rızası için birde kendi dibimize baksak. Servetleri hesap makinesi almıyor. Peki bu adalet mi kalkınma mı

Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    yavrum sen kendi götüne bak. ben senin gibi 123 donsuzu çalıştırıp ekmek veriyorum. terbiyeni takın agzımı bozma
    Bozmazsan hatırım kalır, ikile git şuradan!

Para ver o zaman çalışanına da, dötlerine don alsınlar!

kılıçdorğlunun pkk kanalındaki o meşhur anayasamızın ilk 4 maddesi değiştirilebilir açıklaması aklıma geldi
     Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    bu nedense hatırlanmak bile istenmiyor
    gittiği ortama göre şekil alan neden olmasın diyen bir kılıçdaroğlu
    akit tv katılsa neden şeriat gelmesin dermiydi

Vay donsuzlar, 240 bin euroluk saatiniz bilem yok!

Sayfa 702/774 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •