Sayfa 702/1043 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,609 - 5,616 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Cuma ve pazartesi #abd seçimi öncesi piyasalara risk korku hakim olması normak
    dolar 8,45 yolculuğu başlamış.insanlar dolarını bozmamakta direniyorlar.mb halen ilgisiz.allah dolar borcu olanlara yardım etsin.

MB BAŞKANI UYSAL;GEREKTİĞİNDE HERTÜRLÜ ARACI KULLANMA İMKANLARININ OLDUĞUNU İFADE ETTİ.
    KASIM TOPLANTISINDA ALINACAK ÖNLEMLER PİYASANIN ÖNÜNÜ GÖRMESİNE YARDIMCI OLMASINI BEKLEYEBİLİRİZ.TAHMİNİMCE
    Son düzenleme : esma; 28-10-2020 saat: 12:20.

2.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Piyango buna derim ben.....1200 lerde alım fırsatı verir....Ama 1500 ler bana göre minimum göreceği zirveler olur.....Tabii ki tahmin bu...!!!!
    Bugün 1648 TL tavan, sabreden kazanıyor.

3. Mevlid kandiliniz mübarek olsun ,selam ve dua ile iyi tatiller.

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    1117 biz orta ve uzun vadeciler için cok önemli kırılacağını sanmıyorum sistem yarın için banvt.ekiz. ve brmen verdi günlük bu engamede nasıl olacak izleyelim almıyalım sistem test edelim
    Hocam siz yazınca dün banvt ve brmen almıştım bu kötü piyasada kazandık çok şükür sizin sistem tıkır tıkır işliyor bence ertesi gün olmasa bile en geç 2-3 güne tepki veriyor sisteme takılanlar Allah razı olsun sizden.Sisteme takılanları günlük yazarsanız tüm arkadaşlar nasiplenir bence bu arada sizin tüm arkadaşların ve islam aleminin mevlid kandili mübarek olsun.Herkese hayırlı kandiller...

5. Başkan Erdoğan Suriyeye oparasyon mesajı verdi.Buda doların ateşini gürleyecek gibi.Türk Lirası tarihin en düşük değerini yaşıyor.Merkez Bankası'nın tek başına toparlaması zor gibi görünüyor.
    Her nekadar endeksin bu düşüşünde al satlarla lotları artırsamda nakite geçmediğime pişman oldum.Umarım endeks 1120 seviyelerinden toparlar.

6. Hayırlı kandiller arkadaşlar. Dualarınız kabul olsuninşaallah

7. Dipleri gorucegiz algisi iyiden iyiye olustu borsada bakalim hayirlisi.Mevlid kandiliniz mubarek olsun

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Mustafa kemal atatürk ve silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi
    minnetle ve rahmetle anıyorum.

Sayfa 702/1043 İlkİlk ... 202602652692700701702703704712752802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •