Sayfa 71/761 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6087 madde; 561 - 568 arası.

Konu: DERIM - Derimod

1. elinde derim hissesi olanlara uyarıdır sakin ola hata yapmayın zararını katlaması yüksek ihtimal böyle bir fırsat arıyorlatdı 6 aylıkta bu fırsatı yarattılar amacları hisseyi yüksek bedelli olara böldürmek ama hevesleri gene kursaklaarında kalır bunlar 4 sene öncede veya 5 sene olabilir yüzde 233 bedelli acıkladılar spk gereken cevabı verdiler bakıyorum yorumlarda yüzde 200 bedelliye razı arkadaşlar var sakın o hataya düşmeyin şeyinizdeki dona kadar alıklar bunlar yalancılıkta profosyeneller zafar beyle defaalarca telefonda görüştüm 2015 2016 2017 de temettü dagıtacaklardı telefon kayıtların vardır inanmayanlara bügün bilanco gönderecek kesinlirkle benim fikrimdir aklınıza gelemiyecek kadar zarar acıklayacaklar derinin 1tl oldugu bu dönemde zarar acıklayan bu k,işiler cok tehlikeli insanlar bunlardan korkun dikkatli olun bilancoyu görmeden sakın ola .......bunları spk ya şikayet etmekten bıuktım usandım. kork Allahtan korkmayandan zafer seni rabbime havale ediyorum yanına kalmasın inşallah bir hisse 20 senedir yerinde olurmu en adi firmalar bile 20 senede 50 ye katladı ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    o bahsettiğiniz bedelli değildi... bunlar işi bilmediklerinden ve "devralma yoluyla birleşme" işleminde "bedelli sermaye artırımı" olarak başvurduklarından kafalar karışmış. yani kabul edilseydi herhangi bir bedel ödemeyecektiniz. ve olası bir bedelli sermaye artırımından önce ümit zaim ile zerrin zaim şirkete olan borçlarını ödemeli. derimodun saygıdeğer yönetim kurulu buraları okuyorsanız ve iki şirketi birleştirme düşünceniz varsa bu düşüncenizi spkya yazılı olarak bildirirken hazırlığınızı iyi yapın.. bizi güldürmeyin. 2012deki komik duruma düşmeyin. eğer pazarlama konfeksiyona devrolacaksa (ki 2012deki plan oydu) birleşme işlemlerini şimdiden iyi çalışın.. ulaşılacak sermayeyi beyan etmeyin sakın. yine bir tarafımızla gülmek zorunda kalırız.. işin içine bilirkişi filan girebilir.. sermayenin kaç olacağı işin son kısmı..

bir de şu birleşme işlemini bir an evvel yapın da bu saçmalığa son verilsin. 200 milyon alacağı var ve top çevirip duruyorsunuz. güya tahvil ihracı ile banka kredileri azaltılacak ve faktoring kapatılacaktı.. şimdi hem faktoring hem banka kredileri hem de tahvil ile şirketi eritiyorsunuz.. varlık satışı veya ortak bulma seçenekleri dururken ayağınıza kurşun sıkmaya devam edin.. cebiniz tamtakır olur gününüzü görürsünüz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    ve şirketin zarar etmesi tamamen sizin saçmalığınız.. 2011de başvuru yapmış.. 2017de olabilir demiş ve hala hareket yok. şirket batsa ky 10 milyon tl zarar eder.. sizin zararınız ise en az 200 milyon olur.

4. Finansman giderleri kalemi ile karlar hiç ediliyor. Bu dönem ne yapacaklar bakalım.

5. Bilanço ne zaman açıklanacak arkadaşlar bilen var mı? Buralardan alsak mı?

6. Bugün açıklanacak.

7. Teşekkürler..

8. Beklentiden iyi bilanço geldi.. zarar azalmış..

Sayfa 71/761 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •