Sayfa 71/218 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 1739 madde; 561 - 568 arası.

Konu: KAPLM - Kaplamin Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 3.70 üstü kapanış yeni zirvelere uzanır ytd.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bende vedalaştım. Hayatımın efsane kağıdı 5-6 defa al sat yaptım her defasında %20 den fazla verdi. Artık gidersede yolu açık olsun. Thank you Kaplamin 😊

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,336
    Sağlık olsun
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4. dünkü gelen haberden sonra 3.3 M olan arsa değeri 35 M değerleme fiyatı geldi. Söz konusu bu arsa satışa mı konu olacak yeni bir fabrikamı kurulacak yoksa yeni bir ortaklık mı söz konusu? Bu hissedeki beklentim çok yüksek eğer bu fiyatlarda kalır ise yıl başında B grubu olacaktır. eğer söz konusu bu durum ortaklık yeni fabrika olur ise fiyatı 15 değerinden aşağı satmam. satan satsın ben satmayacağım kimsede beni etkilemesin. Çıkan satılmaz millet uyanın kendinize gelin. karı yükselmiş şirket iş yapıyor etkilemeyin insanları.... YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,336
     Alıntı Originally Posted by KaRTaS Yazıyı Oku
    dünkü gelen haberden sonra 3.3 M olan arsa değeri 35 M değerleme fiyatı geldi. Söz konusu bu arsa satışa mı konu olacak yeni bir fabrikamı kurulacak yoksa yeni bir ortaklık mı söz konusu? Bu hissedeki beklentim çok yüksek eğer bu fiyatlarda kalır ise yıl başında B grubu olacaktır. eğer söz konusu bu durum ortaklık yeni fabrika olur ise fiyatı 15 değerinden aşağı satmam. satan satsın ben satmayacağım kimsede beni etkilemesin. Çıkan satılmaz millet uyanın kendinize gelin. karı yükselmiş şirket iş yapıyor etkilemeyin insanları.... YTD
    ikinci seansı görelim de
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6.  Alıntı Originally Posted by KaRTaS Yazıyı Oku
    dünkü gelen haberden sonra 3.3 M olan arsa değeri 35 M değerleme fiyatı geldi. Söz konusu bu arsa satışa mı konu olacak yeni bir fabrikamı kurulacak yoksa yeni bir ortaklık mı söz konusu? Bu hissedeki beklentim çok yüksek eğer bu fiyatlarda kalır ise yıl başında B grubu olacaktır. eğer söz konusu bu durum ortaklık yeni fabrika olur ise fiyatı 15 değerinden aşağı satmam. satan satsın ben satmayacağım kimsede beni etkilemesin. Çıkan satılmaz millet uyanın kendinize gelin. karı yükselmiş şirket iş yapıyor etkilemeyin insanları.... YTD
    Biraz abartmiyormusun 😂😂😂bu degerlemeyi bütün şirketler yapıyor.evet arsa degerlenmis.borsada bütün şirketleri al hepsinin arsası vardır kesin

Lenovo P1a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    erken değil mi?RSI (14) 68,27 80 olana kadar dursaydınız

Teknik İndikatörler
    18.12.2017 15:36 GMT
    İsim
    Değer
    Hareket
    RSI(14)
    75,984
    Aşırı Alış
    STOCH(9,6)
    77,586
    Al
    STOCHRSI(14)
    81,788
    Aşırı Alış
    MACD(12,26)
    0,096
    Al
    ADX(14)
    49,724
    Al
    Williams %R
    0,000
    Aşırı Alış
    CCI(14)
    174,4212
    Al
    artık tahta yapıcısı ile mücadele etmekten yoruldum
    ve bu arada parada kazandım (ben parayı torunlarım rahat etsin diye kazanmayanlardanım, kendisi için kazananlardamım :9 )

bugüne bakılınca çıkışı teyit eden bir görüntü verdi
    buralarda kalıcı olursa 5 li rakamlar potaya girer
    bir süre izlemedeyim bu senet için

senedi olan arkadaşlara bol hayırlı kazançlar dilerim,
    sabır, sabır, sabır...

Bugün güzeldi tahtası...
    Gedik 3.70 maliyetle 250.000 lot mal almış görünüyor..ama bence mallarını gedikte topladı..herhalde karını gedikte tutacak...dünde yatırım finans 170.000 lotu. 3.42 den almıştı...bugün 3.80 ortalamadan 40.000 lotunu verip %10 kar yeter dedi....
    Bakalım 4.00 ün üzerini gösterecek mi...
    Hadi hayırlısı diyelim...

Sayfa 71/218 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •