Sayfa 71/786 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 561 - 568 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. En az 3 yil daha gitmez bu adamlar ki üyeler 80.000 tl aylik alacakmış ben olsam bende gitmem yani..

safak09

2.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Şu zermeram satışlarıyla ilgili bilgisi olan var mı? Ne kadarı satıldı? Kar potansiyeli gelecek karın lot başı katkısı falan bir de bu yönetimin zamanı ne zaman doluyor? Komba da haşim gitti biraz toparlanma oldu belki bu da yönetimin değişmesini bekliyordur.
    Bu konuyu araştırma yapıyorum. Bir sonuca ulaşırsam açıklama yapacağım.

3. neden kar payı dağıtmadı?

4. Paraları yetmemiş

TURKCELL T60 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ittifakzede Yazıyı Oku
    Bu konuyu araştırma yapıyorum. Bir sonuca ulaşırsam açıklama yapacağım.
    Teşekkürler. Konya'da yaşayan ortaklar lütfen burada bilgi paylaşımında bulunsunlar. Zermeram işi çok mühim oradan gelecek güzel bir haber hisseyi 3 lira üstüne rahatlıkla taşır. Şuanki seviyeler çok suni ve hayali seviyeler. Kağıdın baskılandığı çok açık...

6.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Konya'da yaşayan ortaklar lütfen burada bilgi paylaşımında bulunsunlar. Zermeram işi çok mühim oradan gelecek güzel bir haber hisseyi 3 lira üstüne rahatlıkla taşır. Şuanki seviyeler çok suni ve hayali seviyeler. Kağıdın baskılandığı çok açık...
    Yonetim kurulu başkani unsal sozbir oldu. Zermeram projesi cok guzel bir proje lakin sehir merkezine uzak olmasi ilgiyi azaltiyor. Havzan taraflarinda bu proje uygulanabilseydi yok satardi.

7. bu kağıt yüzümü hiç güldürmeyecekmi
    1.94 görünce tamam dedim sanki tavan yapmış gibi sevindim anında verdiler
    çok garip olaylar oluyor ama başaramayacaklar bezdiremeyecekler

8.  Alıntı Originally Posted by semka_22 Yazıyı Oku
    Şu zermeram satışlarıyla ilgili bilgisi olan var mı? Ne kadarı satıldı? Kar potansiyeli gelecek karın lot başı katkısı falan bir de bu yönetimin zamanı ne zaman doluyor? Komba da haşim gitti biraz toparlanma oldu belki bu da yönetimin değişmesini bekliyordur.
    Zermeram satışları ile bir sonuca ulaşamadım. Seha inşaatın satılma durumu var mı?
    Ytd

Sayfa 71/786 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •