Sayfa 71/1003 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 8017 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Viop - XIX

Biz eski cezalılar olarak, üstümüze geldiniz

Biz de ona laf yetiştir, buna laf yetiştir derken sinirlenip forum dışı kaldık

Bu basmakalıp şark usülü laf sokma işini bırakın, zaten şahsen ben artık sallamam zati

Beni takip etmek isteyen benim başlığıma baksın.
    Soru sormak isteyende orada sorsun en iyisi

Sizin başlığın adı neydi ?

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Beni takip etmek isteyen benim başlığıma baksın.
    Soru sormak isteyende orada sorsun en iyisi

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    O iş öyle olmuyor sayın Medwig. Olacakları/olmuşları yazayım. KOÇ flood yapacak onlarca üst üste mesaj yazacak. Arada bearbull Ariston gibi kayda değer bilgi fikir verenlerin mesajları arada kaynayacak. Bu arkadaşa(zıpzıp,zigzag ) ilave olarak bir kaç kişi vardı. Birisi de vincent mıydı neydi. Konuyu sürekli siyasete çekecekler. En ufak şekilde long pozisyondan bahsedenin hükümet destekçisi olduğunu ima edecekler. Kendileri gibi düşünmeyen teknik analiz yapanları siyasi tartışma içine çekip başlıktan küstürecekler.

Aha buraya yazıyorum. Bunlar yok diye son bir kaç aydır Viop başlığı okunur hale gelmişti. Yine eskiye döndürürler kısa sürede.
    Forumda yetkililer var sorun olursa müdahale yapılır , kimse kimseyle tartışma oluşturacak ortam oluşturmasın herkes güzelce paylaşımını yapsın varsa hata düzeltirsiniz yoksa niye sen yazdın diye insanları dışlayamayiz.. Borsanın düşeceğine & yükseleceğine inanmanın hükümet destekçisi olmakla ilgisi yok . Herkes kurallar dahilinde fikirlerini paylaşabilir . Biz takip ediyoruz sizlerinde yardımıyla sorun olmayacaktır . İyi akşamlar

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Forumda yetkililer var sorun olursa müdahale yapılır , kimse kimseyle tartışma oluşturacak ortam oluşturmasın herkes güzelce paylaşımını yapsın varsa hata düzeltirsiniz yoksa niye sen yazdın diye insanları dışlayamayiz.. Borsanın düşeceğine & yükseleceğine inanmanın hükümet destekçisi olmakla ilgisi yok . Herkes kurallar dahilinde fikirlerini paylaşabilir . Biz takip ediyoruz sizlerinde yardımıyla sorun olmayacaktır . İyi akşamlar
    Olay budur. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Sizin başlığın adı neydi ?
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=44166&page=4

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    ky. artık yılda %60 karı beğenmiyor.onun için diğer hisselere giriyor.bunun içinde üstatlar hazır.180.000 takipçin varsa iş kolay.

önce x hissesini 0.60-1.00 arasında topla,sonra alarak hisseyi 3,00 tl yap.

hisse 3-4 tl. iken, 180.000 takipçi nazarında bu hisseye ;çocuk hisse diyerek (yani büyüyecek dev hisse olacak) ve her türlü basındaki reklamı yapıştır.''bizim içi fiyat önemli değil,arge vs.'' gibi entel kelimeleri kullan.

o takipçilerin %10 u alım yapsa ve 10.000 tl yatırsa ; 180 milyon eder.küçük hisselerde bu para tavan serisi yapar.

12 olunca da kendin sat.ama satmak isteyene,bizim için fiyat önemli değil,diyeceksin..vade önemliymiş.

sonuç; elin hintli fakiri, HİNTLİ TOSUN OLUYOR.

diğer üstat da petkimden 1.2 ml. ceza yer ve HALA;''borsaya para yatırmayan eşektir'',der.
    Tebrikler abka, güzel özet olmuş. Siyasi bakmadan bu yazıyı ele aldığım için tekrar teşekkürler. Forum ahalisi de abka yı siyasete sokmadan faydalanmaya bakar umarım
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

8.  Alıntı Originally Posted by ZigZag Yazıyı Oku
    Bugün alman halkını kazıkladılar,

8.360 dan alınan malları 11.374 den teslim ettiler

ama sorsan sebep : ekonomi açılıyor

Sen kendin çal kendin oyna , maalesef ters köşe ...... 4 günlük tatil kimse risk almaz dedik çarşamba açılış longcular kazanacak gibi...
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

Sayfa 71/1003 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •