Sayfa 71/997 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Geçen garantiden 84 milyon lot alan maiyeti 7,27. Şimdi satıyor mu satıyor gibi gözüküp yukarı asılıp basacak mi. O kadar lotu iyi paraya satmasi için kulağını gözünü kapayıp götürmesi gerek. Yada bir cisim yada kötü bir veri gelecek.

garantiyi alirken cambaza bak yaptilar.

garantiyi alip diger kalan tümüne bastılar.

bakalim bundan sonra ne olacak

yalniz bankalarin ozellikle garanti ve ykb bilancolari cok iyi gelecek gibi duruyor
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Geçen garantiden 84 milyon lot alan maiyeti 7,27. Şimdi satıyor mu satıyor gibi gözüküp yukarı asılıp basacak mi. O kadar lotu iyi paraya satmasi için kulağını gözünü kapayıp götürmesi gerek. Yada bir cisim yada kötü bir veri gelecek.
    yatırım tavsiyesi değildir

3. Borsa formlarıni da gezdim geldim. Bir çoğu yeni evini arabasını neyi varsa satıp giren var üstüne kredi çekenler var. Bu iş boka sarar. T kuru hayaliyle.

AKP hiç bu kadar kontrolü kaybetmemişti... Yakınına bile yaklaşmamıştı... Tam bir panik halindeler...

Muhtemelendir ki seçim olsa şuan yüzde 30 alamazlar...

Sanırım 2001 krizinin benzerinin çok daha büyüğünü yaşıyoruz... Hatta siyasi kriz ayağı da git gide benzemeye başlıyor...

Yalanlarının yanında Tv de birşey dedi Canikli... Allahım... Ülkem için ilk kez bu kadar korkuyorum...

Enflasyonda düşüş yıl sonundan sonra olur dedi... Sonra kırdığı potu farketti ve en geç yıl sonu dedi...

Yıl sonu...!!!

Biri bu adamı indirsin Tvden piyasaları iyice panikletecek!!!

Tepkisiz, yedire yedire..
    Bazı kağıtlar vadeli 1300 altındaki
    Rakamlara geldi..

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 71/997 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •