Sayfa 710/786 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1. Adnan Çolak ve Noya çeliğe gelen yasak a tipi hisseler yani imtiyazlı hisseler.Hiçbir zaman satılmayacak hisseler.Diğer yasaklılar ise bütün iştiraklerde payı olan kişiler.Bu yasak neden geldi niye geldi illaki bir sebebi var.Ne olursa olsun 600 milyon tl seha inşaatın sermayesi kadar piyasa değerimiz var ve yürümek için zamanı geldi.Adese geriden mi gelir birlikte mi gider hep birlikte göreceğiz.İkisi de en ucuz hisseler borsamızda.Yasağın çok etkili olacağını düşünmüyorum,çünkü gelen tedbirler en tepe de gelmedi.85 kuruşa 1.70 kuruşa hisse kalmadı artık.Bu fiyatlar tamamen fırsat benim için.Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Borsayı daha tanıyamamışsınız. O ceza alanların her birinin 5-10 tane başkasının adına hesapları da var. Herbirinin elindeki hisse miktarları yüzde 5 in altında. O yüzden listelerde gözükmüyorlar.

Spk da bazı adamlar da işin içinde.

Mesela mecnur çolak'a ceza geldi değil mi!
    Peki resmi olarak mecnurun yada şirketi NOYA'nın elinde şu anda B tipi, borsada işlem yapılabilir tipte hisse var mı? Yok!
    Ee mecnura getirilen yasağın bir anlamı kaldı mı?

Küçük düşünüyorsunuz arkadaşım. Biraz geri çekilip bütüne bakın.
    Siz SPK işin içinde diyorsunuz. Ben yok diyorum. Ben lafı uzatmadan şuanki SPK eski SPK değil diyorum. Kim alıyor kim satıyor sonuçta görüyor. Buna göre de bu 8 kişinin üzerinden büyük pastanın döndüğünü tespit etmiş ve bunlara cezayı çakmış. Bu adamlara bile bölsen zaten çok rahat yüzde 5 in altında bırakabilirler. Elbette isterlerse 50 kişiye de bölebilirler bunu bilemeyiz. Ama gerçek şu ki İmasda dolaşımda olanların ( 7.5M lot) yüzde 85i bu 8 kişideymiş. 50 kişiye bölmemişler.

Ben tespit yapıyorum küçük büyük düşünmekle ilgisi yok.

Herkes kendi istediği gibi yorumlar.

3.  Alıntı Originally Posted by Duble Yazıyı Oku
    Siz SPK işin içinde diyorsunuz. Ben yok diyorum. Ben lafı uzatmadan şuanki SPK eski SPK değil diyorum. Kim alıyor kim satıyor sonuçta görüyor. Buna göre de bu 8 kişinin üzerinden büyük pastanın döndüğünü tespit etmiş ve bunlara cezayı çakmış. Bu adamlara bile bölsen zaten çok rahat yüzde 5 in altında bırakabilirler. Elbette isterlerse 50 kişiye de bölebilirler bunu bilemeyiz. Ama gerçek şu ki İmasda dolaşımda olanların ( 7.5M lot) yüzde 85i bu 8 kişideymiş. 50 kişiye bölmemişler.

Ben tespit yapıyorum küçük büyük düşünmekle ilgisi yok.

Herkes kendi istediği gibi yorumlar.
    Herkes kendi istediği gibi yorumlar da, sen bana laf atıyorsun, ben cevap veriyorum, sonra da konu sanki SPK mıymış gibi konuyu spk nın üzerine yığıyorsun. 🙂

İmaşın yüzde 85 inin nasıl topladıklarını herkes biliyor. Halka arzdan direk bu 10 kişi adrese teslim aldılar. Konumuz imaş da değil.

Neyse anlayan anladı ne demek istediğimizi.
    Senin sözünle bitireyim, Herkes kendi istediği gibi yorumlar, anlar 🙂

4.  Alıntı Originally Posted by selcuk_ege3 Yazıyı Oku
    Herkes kendi istediği gibi yorumlar da, sen bana laf atıyorsun, ben cevap veriyorum, sonra da konu sanki SPK mıymış gibi konuyu spk nın üzerine yığıyorsun. 🙂

İmaşın yüzde 85 inin nasıl topladıklarını herkes biliyor. Halka arzdan direk bu 10 kişi adrese teslim aldılar. Konumuz imaş da değil.

Neyse anlayan anladı ne demek istediğimizi.
    Senin sözünle bitireyim, Herkes kendi istediği gibi yorumlar, anlar 🙂
    Adesenin bedellisinden açıldı konu. Ben sattılar siz aldılar dediniz. İkimizin de kanıtlama şansı yok. Bunu kastettiyseniz benim ekleyeceğim birşey yok.

İmaşa gitme sebebim bu ekibin aynı ekip olduğundan ellerindekileri birçok hesaba bölüştürdüyse imaşta da yapardı varsayımıydı.

Ben çok zarar ettim bu ekipten. Başkaları etmesin dikkatli olsun. Genel kurul olduğu gün tavana 14milyon lot alıcıyla kapattırıp ertesi gün aşağı götürebiliyor. (Cezayı da bundan aldıklarını düşünüyorum)

Adese de artık çok derin 900 milyon lot dolaşım oldu. İhlaslara çevirdiler.

Herkes kendi hesabını yapsın bu adamları iyi tanısın tek derdim o.

İyi akşamlar.

5. Dolaşımda 900 gözüken tutar,hepsinin rüçhanı kullanılmış,bu rüçhanları kullananlar ali veli değil,büyük babalar.Kaldı ki hisse 85 kuruş 8 lira değil 10 lira değil.Pd/dd 0.40.Bedellisini yapmış kasası nakit dolu ipotekleri çözmüş tapuları geri almış.İttifak da aynı şekilde.Gel gelelim yönetim değişti yeni kan geldi.Ederini bulacaktır.ikise de en ucuz hisse.Alanın zarar edeceği yerler değil bu yerler.Ciddi kar yazılacak yerler.Su akar yolunu bulur.

6. KAP: ITTFH [ ] İTTİFAK HOLDİNG A.Ş. Kar veya Zarar Tablosu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1056473
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...82ac872e963457
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7.  Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    Dolaşımda 900 gözüken tutar,hepsinin rüçhanı kullanılmış,bu rüçhanları kullananlar ali veli değil,büyük babalar.Kaldı ki hisse 85 kuruş 8 lira değil 10 lira değil.Pd/dd 0.40.Bedellisini yapmış kasası nakit dolu ipotekleri çözmüş tapuları geri almış.İttifak da aynı şekilde.Gel gelelim yönetim değişti yeni kan geldi.Ederini bulacaktır.ikise de en ucuz hisse.Alanın zarar edeceği yerler değil bu yerler.Ciddi kar yazılacak yerler.Su akar yolunu bulur.
    Adese'nin pd/dd oranı =0,39
    Hisseyi bu fiyatlardan almayan, nazlanan insanlar görün bakın hisseyi 2 TL den almak için birbirini yerler. Bizim insanımız bu işte.
    Düşükken almazlar, yüksek fiyat çektiklerinde akın ederler 🙂

8. Palacım, basacaksan gönül huzuruyla basabilirsin ama robotla ufak ufak alan yabancı değil benim ) 1.5 yıldır miktin belamızı, antrenmanlıyız ama azıcıkta sıra bize gelse iyi olur hani ) Yoksa hamallık yaptıkça yevmiye yazıyoruz bak..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 710/786 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •