Sayfa 710/1002 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1. Trolleri beslemeyin.. engelleyin geçin...
    Laf anlatamazsın; boşa enerji kaybı.. üstüne sinirini bozar.. ne gerek var...

engelle geç...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    muhalefet zevzeklik ("boş ve çok konuşma") demiyor, sıradan vatandaşın birisi böyle söylüyor gördüğünü söylüyor.. karıştırmayın.. muhalefet ise gayet net biçimde çözümünü anlatıyor.. dinlemek isteyen için ortada.. aynı kadrodan çözüm beklemek zor, 20 yıldır çözememiş durumdalar.. neyse.. seans başladı.. algılarınızı açık tutun.
    akademik dil kullanmayacaksın. herkese iki anahtar, cennetten tapu vaat edeceksin. uçurucam diyeceksin. bu ülke insanı mutluluğu yalanlarda bulur. fakirin yüzü başka nasıl gülür

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    hahh geldi yine "muhalefet çözüm söylemiyor" zevzekliği..

bu küme hep böyle.. fikri yok.. konuşuyor..akapenin kendilerine ezberlettiği (medya, propaganda vb) şeyleri söylüyorlar.

akape iktidarda.. tüm çözüm kalemleri elinde..buna rağmen çözemiyor.. çünkü rasyonel değil..

muhalefet ise adı üstünde muhalefette.. ancak genel şeyler söyleyebilir.. unutmayın bu ülkede bütçeler bile denetlenemiyor.. neyin nereye harcandığı kime ne sözler verildiği yıllardır denetlenmiyor.. sayıştay rafa kalkmış durumda.

muhalefet çözüm sunuyor.. mesela merkez bağımsız olacak diyor.. bu çözüm değil mi? ne olması gerekiyor.. takla mı atacaklar.. veya bilimsel bir faiz politikası izlenecek diyor..bu çözüm değil mi?

o nedenle bu ülkede muhalefet değil bilinçsiz bir halk problemi var..muhalefet bu bilinç sevisyesini de arttırmak zorund aynı zamanda ama o da bir noktaya kadar.. halkın istemesi lazım tabi.. ezber konuşması değil..
    hepsine katılıyorum ama en çokta zekzeklik kısmına son zamanlarda troller bu taktiğe döndü ne diyorlar ne vdediyorlar muhabbetine
    en son yapılan asgari ücretin vergi dışı bırakılması uygulamasını 3-4 yıldır kim söylüyordu
    keşke iktidarda böyle zekzeklikler yapsa
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,859
    Muhalefet ; ol deyince olacak sanıyor...En ufak bir realitesi yok.

-KK,Süriyelilere ev,fabrika yapıp gönderecekmiş.Birader sen bir gece orada sabahla sonra konuş.Doğuda askerlik yapan bilir.Biz kendi topraklarımızda bile fabrikalar açamadık.PKK vs. GELİP YAKARDI. İşçileri infaz ederdi.

Nişantaşından oralar hakkında ahkam kesmeyelim.Orada 2 gece kalamazsınız.Hangi iş adamı oraya iş makinesi ,işçi gönderecekmiş.Canına susayan varsa...

Önce Diyarbakır ve ötesine gidin sonra konuşun.Vallahi gülüyorum.Bu adamın dediklerini duyunca.Üstelik kendisi de DERSİM li.Ama yıllarca ANKARA da yaşadığından o zamanlar hayal gibi kalmış.

BU dedikleri tamamen gerçekdışı

-Bedava elektrik verecekmiş...Bu iş DEMİRELİN SÖZÜNE DÖNDÜ: KİM NE ATIYORSA BEN 2 KATINI ATIYORUM GİBİ.

-Gelelim terörü bitirmeye.Geçin onu.IBB hakkında bu kadar iddia varken,ve gölgesiyle dost-müttefik iken sen bombamı yağdıracaksın.

Muhalefetin işin ehli olayı da tam palavra.2000 yılından önceleri gördük..BEN MHP LİLERİ Mİ GETİRECEĞİM ELBETTE KENDİ ÖRGÜTÜMDEN KADROLAŞACAĞIM DİYEN mogultaya selam olsun(adalet bakanı)..mesela işin ehli için IBB nin son alımlarına bakalım..

Şu net akp ilgili ciddi şikayetler var ama muhalefette elle tutulur hiç bir çözüm yok.

NET KAYNAK-SOMUT ÇÖZÜM YOKSA TÜM VAATLERİ TEK BAŞLIK ALTINDA TOPLAYALIM:BEKARIN AVRAT BOŞAMASI KOLAY OLURMUŞ.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5. Makasa gel. Hadi poz aç diyor dayu ne pozu açalım nasıl açalım alan alsın satan satsın izlemek lazım memedabi vob yapman diyo dikkat etmek lazım.

6. malum kitle de herşeyin farkında. siyasi partilerin onlara refah getiremeyeceğin biliyorlar ama alan el bizden olsun diye oy veriyorlar. isteseler başka partiyede oy verirler ama ülkede değişen hiçbir şey olmaz. yan gelip yatan bir toplum muasır medeniyetlere ulaşamaz. hepimiz burda kolay para peşindeyiz yalan mı

misal İstanbul yönetimi başka partiye geçti. ulaşıma %100 zam geldi. madem enflasyona karşı zamla çözüm bulunacaktı o zaman yönetim neden değişti? bunu zaten mevcuttaki yönetimde yapardı. komedi yeminle.

7. bir toner aldım 1450 tl bu ülke bitmiş...

toaso endeks30 saflarında artık
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 710/1002 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •