Onemli Gunler Banner
Sayfa 715/1002 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: Viop-XXXI

1. 1631.5 flat 1/5 lönk devam.

2.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Ha gundwane sana bir sözüm daha var...

Derinlik izleyen adam ASLA ASLA ASLA ASLA ASLA ASLA alıcı satıcı durumuna göre pozisyon almaz...

Derinlik izleyen adam bu işlerin bu kadar kolay olmadığını bilir, çünkü bu hatanın bedelini nakit olarak ödemiştir(ben)...

Ama sen zannediyorsun ki ben derinlik izleme derken ali aldı alalım, veli sattı satalım tarzında sığ bir şekilde değerlendiriyorum...

Bak dostum aynı şeyi defalarca yazıyorum ama yine yazacam...

DERİNLİK İZLEYEN ADAM ALICI SATICI DURUMUNA GÖRE İŞLEM AÇMAZ, AÇMIŞSA BİLE BUNUN YANLIŞ OLDUĞUNU ANLAYACAK KADAR HENÜZ PARA KAYBETMEMİŞTİR, KAYBETTİĞİ GÜN ZATEN BUNDAN KENDİLİĞİNDEN VAZGEÇECEKTİR, VAZGEÇMEZSE SIFIRLANIP OYUN DIŞI KALACAKTIR...
    Bu doğru benim açımdan da, derinlik yok bende, Anlık pasta var ve tek kademe var ama, anlıkta hareket nasıl onu görmek için sadece. Ve daha sağlıklı hareket ediyorum kendimce, geçmişle kıyaslarsam,
    10 kademe derinlikte, derinliğe göre hareket ederek çok kaybettim.
    Tek tuşla herşey değiştiriyorlar.. Hoş Anlık da yanıltabiliyor tabiki.... Savunuyorum gibi algılanmasın

Lenovo TB-X606X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    1619.5 ek lonk 2/5

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1. parti maliyeti 1635 idi, parti parti bakıyoruz total poz karda ama 1. poz zararda, zararla da kapanabilir problem yok.

sahol de işlem yapıyorum son dönemde.. underperform.. ama zor olduğu konusu doğru. kchol ile beraber bakıyorum. kchol-sahol-endeks.. üçüne beraber bakarak..piyasa pair trade ciler üzerine de oynuyor.. geçtiğimiz günlerde thyao vs pgsus da net görüldüğü üzere.. faz farkı koyuyor.. aynı gün kapatmak zorlaştı pozları..4-5 gün gerekebiliyor yeterli marjlar için..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    sahol de işlem yapıyorum son dönemde.. underperform.. ama zor olduğu konusu doğru. kchol ile beraber bakıyorum. kchol-sahol-endeks.. üçüne beraber bakarak..piyasa pair trade ciler üzerine de oynuyor.. geçtiğimiz günlerde thyao vs pgsus da net görüldüğü üzere.. faz farkı koyuyor.. aynı gün kapatmak zorlaştı pozları..4-5 gün gerekebiliyor yeterli marjlar için..
    SAHOL bana biraz uyuz geldi, KCHOL Bi tık daha iyi ve hareketli gibi sanki... SAHOL u komple sildim ekrandan, batmasın gözüme diye)

Şirket değil, sadece kağıt bazında konuşuyorum.

Boş boş konuşuyorum. Yatırım tavsiyesi, önerisi, ön görüsü vermiyorum, sadece düşüncelerimi paylaşıyorum. Sonuçta düşünce özgürşüğü var, değil mi? Sana da tavsiyem; Yazdıklarıma kulak asma! Sakın yazılarıma bakarak alım-satım vb kararlar alıp verme!

6. Bu meksa yatırımın Viop advisor denen uygulamasını takip eden, veya ona göre yatırım yapıp test eden var mı aranızda?

kchol vs sahol..

işaretli bölge 1550 dibinden dönüş olduğu gün.. yavaş yavaş eski seviyesine geliyor..temiz %5 marj bırakabilecek tarzda radarıma girdi..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. Vak vak tam artıya geçicekken biri geldi takoz koydu, neyse enazından eksisi azaldı bunada şükür, çok şükür

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 715/1002 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •