Sayfa 72/390 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 3115 madde; 569 - 576 arası.

Konu: KONYA - Konya Çimento

1. Her akşam en az iki sermaye artırımı haberi kapa düşüyor bu ooooo çocuğu yavsaklar 20 yıldır bedelsiz beklentisini sömürünüp biz küçükleri bedavadan oyalıyor. Taşaklı bir SPK yokki böyle kokuşmuş sermayesi düşük şirketlere rekor ceza yazıp sermaye artırımına zorlayacak. Benimki de laf SPK patron bir olmuş bizi düdüklüyor. Daha geçenlerde bir tavana haber isteyen SPK 3 tabanda ses çıkarmadı. Cimerden gelen cevapta da herşey usulüne uygun denildi. Yazık

2. Siteye fırtına öncesi sessizlik çökmüş

3. Bu cuma da haber düşmedi ank

4. Girerseniz *****zı dikerim, satarsanız giderim diyor o çocukları... Sanki gözü 2200lerde ********lerin YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by lasttango01 Yazıyı Oku
    Girerseniz *****zı dikerim, satarsanız giderim diyor o çocukları... Sanki gözü 2200lerde ********lerin YTD.
    Endex de büyük bir düşüş olmazsa buralarda oyalanir

6.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Endex de büyük bir düşüş olmazsa buralarda oyalanir
    Endeks 5000 altı iken bu fiyatlardaydik yine 5000 altını görsek konyayi düşünmek istemiyorum

Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Bu cuma da haber düşmedi ank
    --nasıl bir haber gelme ihtimali var???

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --nasıl bir haber gelme ihtimali var???
    Haber falan göndermez bu takkeli soytarılar. Ne zaman SPK kanırta kanırta bunun gibi düşük sermayeli şirketlere ceza yağdırır işte o zaman mecburen sermaye artırımına giderler. Bu Konya'dan bir bq olmaz aklımı dikim ki konya bfrenden daha pahalı iken konyalari satıp Bfren almadım. Alsam hep lotum artardı hem daha çok primlenen adam gibi bir şirkete geçerdim. Bu ****** dalavereci hırsızların yatacak yeri yok. YTD.

Sayfa 72/390 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •