Sayfa 740/1001 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 5,913 - 5,920 arası.

Konu: Viop LIV

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,732
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Endeksi zangır zangır sallıyorlar, adam çıkmış 8 günlük ortalama altında sat,üstünde al diyor..Bunları izleyen, eğitim alan teknik falan öğrenemez..Beklersin 8 günlük ortalama üstü kapanışı , millet alttan %5 i cebine koymuş olur oraya gelene kadar...
    En ufak eleştiriye tahammülü yok...Yatayda adamı bitirir...Bir de istediği yerden fibo çeker..Bazen haftalık,bazen dolar bazlı..Ama bunu önceden NASIL BİLECEĞİZ?

1.34 dolardayken endeksin daha dibi görülmedi dedi..bunu 2.00 dolardan sonra değiştirdi..ve ÖZ ELEŞTİRİ YAPIYORUM, dedi...vallahi komedi..

Bu X deki yorumcuların %99 u burada yazamaz...X de kolay,engellersin..Ama burada hatalı-yanlış yorumunu alıntılarlar..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

2.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Endeksi zangır zangır sallıyorlar, adam çıkmış 8 günlük ortalama altında sat,üstünde al diyor..Bunları izleyen, eğitim alan teknik falan öğrenemez..Beklersin 8 günlük ortalama üstü kapanışı , millet alttan %5 i cebine koymuş olur oraya gelene kadar...
    Zaten alayım bari dediğinde kağıt %2 yapmış oluyor... Ondan sonrası da ne olacağı muamma hale geliyor...

Belirsizlikte düşüş devam ederken dönüş için olta atmak dışında aslında seçeneğin yok, gün içi kararların risk düzeyi yüksek...

Al-yat-bekle-sat olmalı temel strateji...

Ekrana bakarak sadece kafayı yersin, psikolojiyi bozarsın, en azı canını sıkarsın... İzliyoruz ama yanlış yapıyoruz... Olta stratejisi dışında seçeneğimiz yok...

3. Tüpçüler için önemli

https://x.com/Uc5satir/status/1704834346702549276?s=20

â—¾ï¸Rusya ⛽ï¸

â– Dizel ve benzin ihracatını resmen durdurdu

â– Yasak kararı 21 Eylül’den geçerli

â– Bir iki haftadır yasak ya da ağır gümrük tartışılıyordu

�� İçeride arz sıkıntıları mevcut

�� Rafineriler ihracata yükleniyordu

�� Dizel pazarındaki sıkışmayı artırabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,732
     Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    Zaten alayım bari dediğinde kağıt %2 yapmış oluyor... Ondan sonrası da ne olacağı muamma hale geliyor...

Belirsizlikte düşüş devam ederken dönüş için olta atmak dışında aslında seçeneğin yok, gün içi kararların risk düzeyi yüksek...

Al-yat-bekle-sat olmalı temel strateji...
    Hatta 2 gün kapanış bekleyeceksin...Hisse %15 gitti.Sıkıysa oradan longla

ve bu arkadaşımız 2-3 tv de ky ya yardımcı oluyor
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by theosos Yazıyı Oku
    O krediyi de şirkete döviz almak için vermişlerdi zaten de mi...

Gerçi alan da değil veren de suç, sen de haklısın...
    Ne iş yaptığınızı bilmiyorum ama Allah seni inşallah sanayici yapsın, şirketinde 200 kişi çalışsın.

YTD

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu arkadaş televizyon senin youtube benim gezdikçe geziyor. Madem bu kadar muhteşem bir fibo cusun ne işin var sahnelerde...??
    Herkes kendine göre bir yol tutmuş..

7. Bir de aklımızda olsun bu tür kararlar sonrası sonuç beklenti dahilinde ise süreç tamamlandığında herif genelde sert yukarı yapıyor...

Yani zaten belirsizlik nedeniyle düşüş trendinde ya da yatay olan piyasa beklentiler dahilinde gelen parametre ile düşüşü sonlandırıp yukarı gidiyor...

Zaten aslında en optimal seçenek de bu oluyor...

8.  Alıntı Originally Posted by nohut Yazıyı Oku
    Allah seni inşallah sanayici yapsın, şirketinde 200 kişi çalışsın.

YTD
    Amiinnn...

Sayfa 740/1001 İlkİlk ... 240640690730738739740741742750790840 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •