Sayfa 744/1005 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: Viop LVll

GEdik ve İNfo tabandan bu hacimde alıcı olmayacağını bile bile neden kredili kağıtları veriyor tabana..?
    az göster, taban kalksın,rahat rahat sat..

ilginç.. iş mi öğreteceğiz bunlara!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Pist 100 200 puanlık kanal içinde hareket ediyor 2 gündür kanal yukarda 7410 aşağıda 7205 bandı ne tarafa kırarsa o tarafa 200 puanlık bir hareket olacak.
    sindoma,şimdi şu meseleyi netliğe kavuşturalım. ve teknik analizin karın ağrısı şifa bulsun.

mesela altta 7205 diyorsun...Onu kırmak demek nedir?

Saatlik-4 saatlik kapanış görünce KIRMIŞ olur mu?

Misal saatlik kapanış ise mesela 7150 den kapandı...Poz. kapattık veya short olduk...

Diğer saat stoplatıp kapanış 7400 yaparsa ne yapacağız...

EN ÖNEMLİ NOKTA KIRMAK DEMEK NEDİR????SAATLİK-GÜNLÜK KAPANIŞ MI?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Yüksek enflasyon olduğu son 2-3 yılda 200 gün ortalamalar en son kale olmuş...ve oradan dönmüştür.Oralar dip olmuştur.

6800-50 bu ortalamaya denk geliyor....

Haydi HERİF !... BİR -%5 daha versen orası oluyor.
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Short için buralar YÜREK MESELESİ...Yarın çarşamba.Bence 4 günlük(ptesi tatil) repo vs. için son gün olduğundan onun da etkisiyle satış olacaksa son gün olur.

Gübre de eşşek değil ya..Perşembe dönsün artık.8-9 taban olacak...

Perşembe-cumanın (genelde yılın son 2-3 işgünü yabancı geliyor) alış yönünde olmasını beklerim.

Kanımca bu satışlar en fazla yarın devam eder.
    Çok yorum yaparsan herşeyi konuşmuş-HER İHTİMALİ SÖYLEMİŞ olursun....AMA ESASINDA HİÇBİR ŞEY DEMEMİŞ OLURSUN.

şAHSIM ORTA vadeli yorum yapıyor ve bunu 2-3 ayda bir...dünküler de bunlardan birisidir.

Düşünceler beni bağlar...

4. Yarın dan itibaren yeşil oluruz diye düşünüyorum herkes satacağını satacak parasını cebine koyacak bizbize kalacağız

5. Dün gece fanatik FB birine uzun vade yatırım yapmak için golts arzum çelebi dedim. Bende gittim medikalciyi yüklendim alsat alsat imanım gevredi. Çok aşağıdan aldım ama stresi bitirdi beni.

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    sindoma,şimdi şu meseleyi netliğe kavuşturalım.

mesela altta 7205 diyorsun...Onu kırmak demek nedir?

Saatlik-4 saatlik kapanış görünce KIRMIŞ olur mu?

Misal saatlik kapanış ise mesela 7150 den kapandı...Poz. kapattık veya short olduk...

Diğer saat stoplatıp kapanış 7400 yaparsa ne yapacağız...

EN ÖNEMLİ NOKTA KIRMAK DEMEK NEDİR????SAATLİK-GÜNLÜK KAPANIŞ MI?
    Abka sen bu denklemi 2 sendir çözemedin bu saatten sonra senin için önemli değil anlatıyorum nedense hep sen soruyorsun basitte anlatıyorum benim yorumlarımda şort long diye tabirler varmı yok saatlik trade işlemleri kanal diyorum bant yazıyorum içinde dönüyor oyun diyorum sen hala Doktor bu ne diyorsun

7205-7410 bu bant aralığında oyu dönüyor demişim 2 gündür üst alt banta göre stoplos veya pozisyon artırırım 240 dk grafa dönerim o çalışmaya devam ederse günlüğe dönerim yani kademeli oyunun devamlılığına bakarım

7.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Yarın dan itibaren yeşil oluruz diye düşünüyorum herkes satacağını satacak parasını cebine koyacak bizbize kalacağız
    Hafta başından beridir herkes tatilde ,sen ben biz siz kaldık gidemeyen,fakiris amonyum nitrat

A
    Bear abi hakikaten adana 2025 giriyor,pisyedilj abiyi kurtaralım
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8. Abka ,

alınma bak şimdi çocuklar uyguluyor canlı anlatayım diye kanal kırılımı 7410 üzeri + 200=7610 bandını 240 dk grafta takip ederim bu alanda tahtalarımla oynarım

Sayfa 744/1005 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •