Sayfa 746/1003 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

Ppz nin icinde ki bir bono ödenmezse % kac eksi yazar acaba o gun?

2. Dolarda ilk etapta beklediğim seviyeler 1 ay gecikmeli de olsa görüldü.
    Bundan sonra 6.85 lere kadar çekilebilir diye düşünüyorum ama hemen olmaz tabi.
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by harunlu Yazıyı Oku
    Bugün hsbc den rbh fonu aldım fakat paramı para piyasası fonuna çevirmedi. sebebini bilen varmı. Katılım hisse senedi fonu diye olabilrmi
    Katılım fonlarında nemalanma yapılmıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Ppz nin icinde ki bir bono ödenmezse % kac eksi yazar acaba o gun?
    ppz'nin içindeki bonoların vadesi en uzun 45 gün ( ki çoğunun vadesi ondan bile kısa ) mevzuatı gereği. öst fonları gibi değil. 45 gün sonra batacak, ödemesini yapamayacak , temerrüte düşecek firmanın bonosunu koymaz, o kadarı belli olur .

diye umut ediyorum tabii, yine de belli olmaz. Olursa da %1-1.5'tan fazla taşımıyorlar genelde.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Dolarda ilk etapta beklediğim seviyeler 1 ay gecikmeli de olsa görüldü.
    Bundan sonra 6.85 lere kadar çekilebilir diye düşünüyorum ama hemen olmaz tabi.
    Ytd.

gelişen ülke ler e para girişi var ,bakalım film nereye evrilecek

6. arkadaşlar, bankalara sınırlı da olsa temettü verme izni getirildi, bu tamam... ben esas öteki mevzuyu merak ediyorum. bildiğiniz gibi yüzde 25 sınırlaması vardı diğer şirketler için ve yılsonunda bunun uzatıldığına ya da kaldırıldığına dair bir açıklama yapılmadı. bu durumda bu kısıtlamanın kaldırıldığını mı anlamalıyız?

7.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Katılım fonlarında nemalanma yapılmıyor.
    nemalanmıyor eğer katılım fonu alırsanız. Yani sistem sizi faizden uzak duran yatırımcı olarak görüp sizi otomatik günaha sokmamaya çalışıyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. bu yoncalı banka dan kare portföyün fonları alınamıyorken şimdi üzerine istanbul portföyde eklendi.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 746/1003 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •