Sayfa 746/993 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 5,961 - 5,968 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Savaşta olan ve tüm ülkeleri karşısına alan Rusya nın parasına bak. Bir de bizim hale.
    Yazık yahu
    ülkeyi bu hale getirebilmek için bir de maaş alıyor adamlar, normalde üstüne para vermeleri lazım..

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Anita dan duydum

Anita öldü yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. t ile n yi yer değiştirin onu da mı ben öğreteceğim

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Anita öldü yahu.
    Böyle kalsa iyimiş.

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Farklı bir tuhaflık olarak gördüğüm konu Kapalıçarşı'da döviz alış fiyatının da interbank döviz satış kurunun 20 kuruş üzerinde olmasıydı. Böyle bir şeye şimdiye kadar pek rastlamadım. Daha önceki tuhaflıklar bu şekilde değildi.
    Sizde mi sn. rxpu ? Son 40 gündür böyle... Zaman zaman hastalıkların nüksetmesi gibi şiddeti değişmekle birlikte sinyaller verdi. Buraya yazdık ama kaynadı gitti. Meşhur olmayınca ( nasrettin hocanın deyimiyle kürkümüz yok ) kimse takmaz. Çokta umurumda değil .... Sizin bile piyasanın içinde farkındalığınızın zayıflamış olması meslek deformesi diyelim .

Hep direkt isimde vererek yazıyorum , hatta 2-3 defa link ekledim. Altınkaynak kaynıyor dedim. Bütün youtuber ekonomistler ağız birliği yapmışlar millete kitleme peşindeler. Ben tam tersi şeyler bekliyorum. Zira patron çok sessiz, bu beni korkutuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir. karşılıklı sohbettir.

6. En akıllı yatırımcı Cumaları kaçırmayan yatırımcıdır. Ama öyle yalnızkurt gibi sadece ibadet yaparak çıkıp gidersen çok şey kaçırırsın. Önemli şeyleri önemsemek lazım...... Yarın cuma. ertesi gün cuma ertesi , haliyle pazartesi işbaşı !

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sizde mi sn. rxpu ? Son 40 gündür böyle... Zaman zaman hastalıkların nüksetmesi gibi şiddeti değişmekle birlikte sinyaller verdi. Buraya yazdık ama kaynadı gitti. Meşhur olmayınca ( nasrettin hocanın deyimiyle kürkümüz yok ) kimse takmaz. Çokta umurumda değil .... Sizin bile piyasanın içinde farkındalığınızın zayıflamış olması meslek deformesi diyelim .

Hep direkt isimde vererek yazıyorum , hatta 2-3 defa link ekledim. Altınkaynak kaynıyor dedim. Bütün youtuber ekonomistler ağız birliği yapmışlar millete kitleme peşindeler. Ben tam tersi şeyler bekliyorum. Zira patron çok sessiz, bu beni korkutuyor.

Yatırım tavsiyesi değildir. karşılıklı sohbettir.
    Ben yine de bugünkü hareketi diğerlerinden ayrıştıran detaylar olduğunu düşünüyorum. Kerim Rota KKM dönüşlerinin artık kabaca %50'sinin yenilendiğini kalanının dövize dönmeye başladığını iddia ettiği bir yazı yazdı bugün.
    Hayırlısı diyelim.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

8. Şirketleri arıyorlarmış, dolar bozun diyorlarmış, doğru mu yaw...bana çok saçma geldi.

Şu 11 Temmuz'da KKM si dolmaya başlayan şirketler muhabbetidir o, KKM ye devam edin anlamında...

KKM ye para yatıranın hesabını hiç anlayamadım, aşı karşıtlığını da hatta bunun holiganlığını hiç anlayamamıştım. Bi aralar bayan demeyin kadın deyin muhabbeti çıktı, o gün bugündür anlayamadım. Bir de AKP muhabbeti vardı, yok AKP değil Ak Parti denecek bundan sonra falan, kaç yıl oldu hala anlayamadım. Bazen anlayamıyorum ben.

Faiz artarsa dolar düşermiş...Enflasyon %80 yaw, %70 e çıkarsalar ne yazar, %100 yaparlarsa düşer. Ha faizler artarsa krediler azalır, parasal genişleme durur veya düşer, o enflasyona olumsuz katkı yapmaya devam etmez falan filan o dolaylı etki ayrı. Zaten bu krediler bu saatten sonra çevrilemez, yani faiz arttırılamaz.

Twitter'da son günlerde tuhaflık var, hashtagleri takip ediyorsun alakasız şeyler çıkıyor, mevzunun aslı ne, nerden çıkmış, kim aslında ne demiş de diğeri ona ne demiş, çözene kadar akla karayı seçiyorsun, algoritmasında ya problem var ya da bi şekilde bunu istismar etmenin yolunu keşfettiler.

ÜFE ye endeksli tahvil çıkarın, alalım..son teklif..

Sayfa 746/993 İlkİlk ... 246646696736744745746747748756796846 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •