Sayfa 76/639 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 601 - 608 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Ben yokum bir zamandır herkesi bir karamsar hava almış.. genel kurul en gec 25 nisana kadar yapılmak zorunda yoksa sağlam bir inceleme geçirecek ve bunun sonu batak ...ama ben öyle olacağını düşünmüyorum...hiç bir firma soyadını verdiği şirketi batırmaz..hele doğu kültürün de bu ailenin bittiği noktadır...ne itibar kalır ne aşiret ne aile nede şeref bunu göze alamazlar..haa gecikmeler olur ama bununda ne olduğunu kv beyanı öncesi netlestirmek durumundalar..gelir tablosu bunu teyit eder nitelikte bence..kimseye al say tut değil dirrr...
    25 Nisan tarihine kadar toplantı yapacağı kesin mi???

O tarihe kadar ise en azından 1 hafta önceki haftasonu hangi tarihe geliyor ise o zaman yapmak zorunda...

16 Nisan pazara geliyor referandum var 15 Nisan olabilir
    8 Nisan
    1 Nisan
    24 Mart

Bu üç hafta makul gibi...

2. şerefin,namusun haysiyetin doğulusu batılısı olmaz.adam olan şerefli namuslu haysiyetli olur.yoksa haysiyet ve şeref,gurur sadece doğudakilerdeyse sen oralı olabilirsin.200 milyonu cebellebi yap.yok ben çalmam heval ben doğuluyum.size inanan,size güvenen sizin gibi olsun.ADAM OLUNNNN.YETERRR.KARA YÜREKLİ AKYÜREKLER......

3. Bu arada seddulbahir ustada da helal olsun.bendekinin 10 katı hissesi olduğunu söylüyor. Ben sıkıntıdan uyku uyuyamiyor aile huzurum bozulmusken maşallah onda hiçbir şey yok..gayet rahat görüyorum.Acaba durumun düzeleceğine dair beklentisi mi onu böyle rahat kılan. ..

4. Sizin yüreğinize tüküreyi...hayırlı cumalar paylaşımınız...hele bir açın bakın öğrenin.münafıklığın alametleri nelermiş...

5. Spek sana demedim mi gün gelecek hisseyi çıkarmak istediğinde alıcı bulamayacaksın diye...

Avrupa Birliği ile ülkemiz arasında ki durum ortada

Suriye ve Irakta durum ortada

Ekonomik olarak sıkıntı kendini daha güçlü hissettirecek

Referandum süreci öncesi ve sonrası krizlere gebe...

Millet bu konjonktürde yavaştan borsaya elveda diyecek nakde veya altına geçecek...

Derdin ben ve benim gibi aylardır zararına bekleyen ky nin lotları ise istisnai kişiler hariç alamayacaksin. Bizler bu fiyatlara batık gözüyle bakıyoruz 35 kuruş ile 20 kuruş arasında benim için fark yok şemsiye girmiş zaten de peki sen ve yamaklarin ne yapacak milyon lotları???

Akıl varsa geleceği analiz ediyorsan referandum öncesi pazartesi ile başlayıp ister teknik ister genel kurul farketmez bir bahane ile sert bir şekilde yukarı çıkarmalısın bize giren şemsiye ile sana giren şemsiye aynı değil sen de milyonlar var kime satacaksin hangi fiyata satacaksin???!

6.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Bu arada seddulbahir ustada da helal olsun.bendekinin 10 katı hissesi olduğunu söylüyor. Ben sıkıntıdan uyku uyuyamiyor aile huzurum bozulmusken maşallah onda hiçbir şey yok..gayet rahat görüyorum.Acaba durumun düzeleceğine dair beklentisi mi onu böyle rahat kılan. ..
    Eşyanın tabiatı,göründüğü gibi değil kardeşim.Diğer yandan da evet;yerimde başka biri olsaydı,çoktan 3.sayfaya girerdi.Biraz da fıtrat meselesi.

7.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Eşyanın tabiatı,göründüğü gibi değil kardeşim.Diğer yandan da evet;yerimde başka biri olsaydı,çoktan 3.sayfaya girerdi.Biraz da fıtrat meselesi.
    Usta hukuki olarak bunların toplantı tarihi en geç ne zaman olmalı.

Toplantı kararı almazlar ise yaptırımlar neler???

PWC şirketinin raporundaki baglayicilik ne kadar ???

Spk harici hangi kamu kurumlarının hesap sorma yetkisi var???

Allah sizinde yardımcınız olsun siz de bendeki ile kıyaslandığında çok fazla lot var inşallah en azından sizin maliyet üstüne çıkar...

8.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Eee hocam bunların yaptığı yanına kâr mi kalacak..tekrar teklif ediyorum verelim size vekalet genel kurulda spknin idari para cezasını onaylatalim. Görsünler bakkal dükkanı gibi halka açık şirket yönetmek neymiş.yapalım şikayetlerini verelim savcılığa suç duyurularını görsünler öyle 3 kuruşa 5 köfte olmayacağını. Ben varım siz de var mısınız bu girişimlere arkadaşlar...

Sayfa 76/639 İlkİlk ... 2666747576777886126176576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •