Sayfa 765/1004 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 6,113 - 6,120 arası.

Konu: Viop LV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,780
    bankalar kime satacaklar parayı bakalım bu hızla giderse mezarlıktan geçerken ıslık çalıyorlar gibi geliyor bana
    hiç mi etkilenmeyecek blançolar ..yüzdürülen kredileri geçtim

sırf rte ortodoks oldu diye dolarını kapıp koşturacak halleri yok

2.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    21 mart 2021. tam 3 yıl olmuş.

ünlü bir türk düşünürünün de dediği gibi. nereden nereye.
    Adam diyordur şimdi ben %19 a çıkardım ipimi çektiler bu hırbolar %50 ye çıkardı bi şey yok olan bize oldu

3. Büyük hisseleri alıp küçükleri satıyorlar

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

1008150 long...

5. 285$ görmüş, hazır bayram ve seçim önü faiz de yüksek yemişim borsasını satışları ne zaman gelir ?

Bana göre bu faiz artırımı seçim sonrası 500 puan olrak yapılsaydı çarpan etkisi dolar üzerinde 5 kat daha etkili olacaktı.......şimdi vatandaş ...firmalar dolar alıyor.....etkisi geçici oluyor......merkez bankası kurşunu zamansız kullandı....yazık......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

7. Şimdi soru şu Naci Ağbal o zaman bu hamleleri yaptığında görevden alındı demekki adam doğru kararlar almış , şimdi bu ülke bu kadar ekonomik dayağı niçin yedi , kimler para üzerine para koydu bu düzende , Birilerinin bir sürü malı çıkıyor beyannamelerde soruyorlar biz emanetçiyiz e o malın gerçek müslüman zekatı verse ne olur onuda sormak gerek gerçi onuda sorsak bir dünya din kültürü dersi dinleriz
    FORMASYON AVCISI -53

8.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Bana göre bu faiz artırımı seçim sonrası 500 puan olrak yapılsaydı çarpan etkisi dolar üzerinde 5 kat daha etkili olacaktı.......şimdi vatandaş ...firmalar dolar alıyor.....etkisi geçici oluyor......merkez bankası kurşunu zamansız kullandı....yazık......
    Populist olmayacağız mesajı daha önemli.

Yerel seçimler politikamıza etki etmez denecek.

Faiz artırımı oylarımız düşürdü aslında yüksek olacaktı merkez bankası bağımsız olmamalı denecek
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 765/1004 İlkİlk ... 265665715755763764765766767775815865 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •