Sayfa 767/1016 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon
Arama sonucu : 8127 madde; 6,129 - 6,136 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

bugün internetin ansiklopedisi bile varken parası neden olmasın diye düşünemeyenlerin hepsi burada sanırım.

kabullenmekte zorlanıyorlar.

altın ve sanal paranın arasında en küçük bir benzerlik bile yok biri elma biri kavanoz.

devir olmuş bilmemkaç bitcoini bitimek için gerekirse internet kapatılır diyeni bile gördük.

sen bir gecede bu nüfus ile orta çağa bir gecede döneriz diyosan. mesela şunuda göze alacaksın olmadı ya oldu diyelim hadi. karşındaki insan elindeki gümüş altından daha çok senden et olarak kaç öğün çıkarabilirim onun derdinde olur.

çünkü altın bir emtiadır tıpkı dana gibi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

mesela internet dediğimiz şey ne ? 01010111100 demi

ama ben internet servis sağlayıcısına her ay 70 tl ödeme yapıyorum. adı üzerinde iss.

aldığım hizmet ne peki ? bana laptop pc veya ceptelefonunu kullanmasınımı öğretiyor ?

bana her ay 010110 i satıyor

buna saçmalık demiyorsun ama bitcoin için saçmalık diyorsun

elon ben marsa koloni kuracam dedi. adam dünyanın şuan itibariyle bir numaralı zengini oldu.

ama bitcoin e gelince saçmalık.

haha

4. EMLAK abi, ne kadar katilmasam da yukardaki kadar bos yazmiyodun (danaydi,kavanozdu) okuyodum. Bak burda hic KOMIKIM BEN, ESPIRIKIM belirtisi gosteren bi kisi var mi?. Herkese okumus sagdan soldan, kaynak, bilgi paylasma falan. Emek var, dogru yanlis muhim diil. Orasini okuyan cozer. Valla gucendim, bloklarim haaaa, hicte zorlanmam. Internet diye bi nimet var

yahu kendi aralarında çelişmeye başladılar. ben gülmeyimde kim gülsün

biri satanist diyor diğeri yok btc aslında elon çıkardı diyor.

Yahu sn emlak emlak konusunda baya faydalı paylaşımlarınız oluyordu.bu altin işinde ne diyorsunuz anlıyamadım ki.habire alay şu bu.siz onları boşverin.altin gumus artar mi düşer mi.artarsa neden artar düşerse neden düşer.bitcoin artar mi düşer mi.neden artar neden düşer.forumun takipçileri bunları merak ediyor.buyrun sizde yazın dusuncelerinizi

dostum ben konuyu buşekilde okuyordum ama btc ile altını kıyaslamaktan topiğin amacı değişti burada yazanların sayesinde benim değil. . bende bu saçmalıkta ne diye tepki verdim.

kıyas yapıp duran sizsiniz oysa.

Satanistlik konusuna gelince herkese algılayabileceği kadar bilgi vermek lazım.size o konuları anlatmak çok uzun sürer.hem benim için gereksiz bir zaman kaybı olur hem de topik ahalisi ilgilenmez o konuyla

Sayfa 767/1016 İlkİlk ... 267667717757765766767768769777817867 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •