Sayfa 77/396 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 3161 madde; 609 - 616 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Dggyo nün 2022 yılı kârı 2.665.028.996 TL
    Bence taksitleri dggyo ödeyecektir.

Alıntı Originally Posted by adner45 Yazıyı Oku
    DOAŞ degerinden 5.1 milyar kaybetti,para holdinge gitti,elbette bize temettu olarak o parayi vermeyecekti fakat degerlemede dursaydi ortaklarin maliydi sinerji yaratacak yeni yatirimlar yapabilirdi hepsi sirkete deger katardi,o ise cebine atti belki de halka acik olmayan holding uzerinden yeni şirket kurar,bilemeyiz biz 5.1 milyar kaybettik ve de surekli zarar yazan bir kamburumuz oldu artik.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

2. Hadi mülk mülktür diyelim, arada bize 1-1.5 milyar tl itelediler galiba 😂😂

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Hadi mülk mülktür diyelim, arada bize 1-1.5 milyar tl itelediler galiba 😂😂
    Keşke sadece o kadar olsa.%15 te Doaş hissesinden itelediler şimdilik.Holding kazançlı,Dggyo hissesi %20 primli,patronun keyfi gıcır.Esas oğlan Doaşın fişi çekilmiş.İlk kez ağzımı bozacağım ama so...m böyle alışverişe.

4. Yahu burda bazı insanların şirkete dair hiç bilgisi yok. İşkembeden atıyor. Ferit dggyo u doasa satarak borcunu yıktı. Bu tutar 1.8 milyar. Doasa giren kazık bu.Çektiği krediyi holdinge aktaracak 150 m. euro. Gyo nun faaliyet karı yok. Aktif inşaat yapabilme özelliği yok. 5 gayrimenkulun kiralarını topluyor o kadar. Bu tutar doas karlılığını koruduğu sürece pek önemli değil. Asıl soru elde kalan 3 milyar gibi bir para var. Onu bu yıl içinde temettü veya bedelsiz olarak dağıtır mı? 2023 yılı için 10 milyar kar bekliyorum. 2024 te bu parayı da kelaynak cebe indirir mi? Ayrıca hissenin düşmesi kele yarıyor. 140 tan sattığı malları aşağıdan alır belki. Gerçi böyle bisey yaparsa doğuş artık bisiklet bile satamaz, çok tepki toplar diye düşünüyorum. Patronun altın yumurtlayan tavuğu kesmeyeceğini düşünelim ki iyi olsun.

5. Eregli gibi bir dev temettü vermiyor

Doas bu sene temettü verecek

Boşuna kötümser hava estirmeyelim

Doas uzun vadede en iyi kazandıran

şirketler arasında ve öylede olmaya devam eder
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

6. Aynen katılıyorum.
     Alıntı Originally Posted by dede_60 Yazıyı Oku
    Eregli gibi bir dev temettü vermiyor

Doas bu sene temettü verecek

Boşuna kötümser hava estirmeyelim

Doas uzun vadede en iyi kazandıran

şirketler arasında ve öylede olmaya devam eder
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

7. Dggyo nun o 2.5 küsur karı gayrimenkul değerlemesinden. Esas faaliyet kari yok gibi. Ancak bu rakam uzun vadede doasa koymaz. Sadece yapılan işte doas 1.8 milyar gibi zarara uğratılmıştır. Yüklü doastayın 2018 den beri. İns düzelir.

8. Doas,Doas, Doas, Doas, böyle katakulli görmedim, sattimgitti ş,,,,,,,,kağıdını,bir daha 90 tl. Ye düşmeden asla almayı düşünmüyorum, tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 77/396 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •