Sayfa 78/406 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon
Arama sonucu : 3246 madde; 617 - 624 arası.

Konu: DOAS - Doğuş Otomotiv

1. Bilanço arefesinde bankaların ve aracı kurumların gazıyla 200 üstü hedef verilen hisse Ali Cengiz abimizin yardımıyla 140 lara geldi ve şimdi 90lar 100ler konuşuluyor.Kurumlardan halen 200 küsur fiyat veren var.Dünya borsa oscar ödülleri olsa en iyi senaryo ödülünü şirket yönetimine en iyi oyuncu ödülünü de aracı kurumlara verirdim.Bizler de bu filmin figüranlarıyız.

2. Her hisse başına 7 tl net zarar çaktı kel ağa. Finansman maliyeti hariç. Gyo nun defter değerinin de doğru olduğunu varsayalım.
     Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Hadi mülk mülktür diyelim, arada bize 1-1.5 milyar tl itelediler galiba
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. İyi niyetli düşünürsek de "yav ortaklar holdingin durumu malum, kredi falan alamayız, hele bi müsade edin sizin üzerinizden kredi çekeyim, sonra ben sizle helalleşirim" diyemeyeceği için açıkça böyle bir yöntem seçti ve yıl içinde ikinci temettü ile gönlümüzü alacak.
     Alıntı Originally Posted by memix Yazıyı Oku
    Dggyo nun o 2.5 küsur karı gayrimenkul değerlemesinden. Esas faaliyet kari yok gibi. Ancak bu rakam uzun vadede doasa koymaz. Sadece yapılan işte doas 1.8 milyar gibi zarara uğratılmıştır. Yüklü doastayın 2018 den beri. İns düzelir.
    ELE-L29 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Türk filmlerinde devamlı dayak yiyen, her filmde oynayan, ama parayı vuramayan figüran rolü var Ky da
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Bilanço arefesinde bankaların ve aracı kurumların gazıyla 200 üstü hedef verilen hisse Ali Cengiz abimizin yardımıyla 140 lara geldi ve şimdi 90lar 100ler konuşuluyor.Kurumlardan halen 200 küsur fiyat veren var.Dünya borsa oscar ödülleri olsa en iyi senaryo ödülünü şirket yönetimine en iyi oyuncu ödülünü de aracı kurumlara verirdim.Bizler de bu filmin figüranlarıyız.
    SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

5. BIST te kısa vadeli yatırım Kıbrıs takı kumar masası gibi.Robotlara karşı alsat yapıyoruz.Gucleri yetiyorsa kaldırımlar robotlari.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tuncay Turşucu Doğuş Oto analizi yapmış.Analizin sonunda 1 ay 2 ay 3 ay 6 ay gider gelir diyor.Örnek veriyormuş 120 lerde oyalanabilir diyor.Ne gerek var bu tür fiyat içeren yorumlara.

7. Tuncay beyi dinledim.mantikli bahsetmiş herhangi bir .fiyat bahsetmemiş.örnek vermiş .
    Doas için bir problem yok.
    aylık araç satışlarını burada yazıyordunuz bir aralar.
    Ona göre gelen güçlü bilancoyla fazlasıyla nakitimiz olacak.
    Tuncay bey 150 milyon Euro ya 3 milyar borç demiş, lakin Borcu 5 senede ödeyecek bunu göz ardı etti.
    Doas kkm deki parasını düşük faizli borç alarak en akıllı işi yapmış . Dggyo kendi bildiği bir şirket .uzun vadede iyi olacağını bahsetti.

İnsanlar neden gmyo aldı diye tepki göstermesi normal.bende tepkiliyim lakin ortak olduğumuz firma bunu yaptı.daha farklı bir yatırım yapsa ne yapabilirdi onu bilmiyorum.senelik 150 milyon kira giderimiz olmayacak.ve kiracı değil ev sahibi olduk diyelim.bu sonuçta artıdir. boşta duran TL zarardır .araç muayene ücretleri %100 den fazla arttı..
     Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Tuncay Turşucu Doğuş Oto analizi yapmış.Analizin sonunda 1 ay 2 ay 3 ay 6 ay gider gelir diyor.Örnek veriyormuş 120 lerde oyalanabilir diyor.Ne gerek var bu tür fiyat içeren yorumlara.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

8. Eğer kasada TL durursa eriyecek.döviz almak , biriktirmek yasak.
    Bende aynısını yapardım .
    Doas tam yol ileri gidecektir.yeterki genel piyasa bozulmasın.
    İnsanlar parasını çoğaltmak için araba satın alıyor bu ülkede .doas nasıl kazanıyor.
    Para gayrimenkulde kazanılır.
    Şimdi çelik konsüktürüsyonlu yapılara rağbet başlayacak.alisveris merkezleri ,plazalar ve yüksek katlı binalar çelik üzerinden yapilmadır.bundan sonra bunların kirası firlayacaktir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada insanlar boş konuşur, yalan konuşur. buna göre yatırım yapılmaz.biri hisseye girerse, biri çıkar .benim fikirlerim size tavsiye değildir.laf salatasıdır.

Sayfa 78/406 İlkİlk ... 2868767778798088128178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •