Sayfa 781/1002 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon
Arama sonucu : 8014 madde; 6,241 - 6,248 arası.

Konu: Viop XXXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu doktorluk mevzusu garip...bizim apartmanda komşumuz doktor uzman değil, eşi de hemşire...altlarında bir bmw x1, bir WV jetta, evleri kendi malı, 2 çocuk bahçeşehir kolejinde okuyor,her gün düzenli eve gelen bir bayan var temizlik ve yemek işleri için gayet iyi durumdalar...bunlar para kazanamıyorsa nasıl oluyor bu işler? hemşire eşi düzenli de çalışmıyor arada sırada sadece nöbete gider haftada 1-2 gün belki...öyle her gün mesaiye falan gitmez...

valla ben kendi adıma konuşayım çevremde ne kadar doktor tanıdığım varsa hepsininde maddi durumu gayet iyi...en azından benim çevremde meteliğe kurşun atan doktor yok...maddi anlamda zorluk çeken doktor hiç görmedim kendi çevremde eş dost akrabada...annemin dayı oğlu beyin cerrahı prof...adam paranın içinde yüzüyor...

hatta ablamın kızı bu sene sınava girecek ben ısrarla doktor olmasını söylüyorum...bilmiyorum garip bir durum...
    Heeeççç
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Heeeççç
    Artık matematikçiler düşünsün
    Hayat hoş gerisi boş

3.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Matematik dediniz matematik ..fizik dediniz fizik ..metafizik dediniz metafizik ..din dediniz din ..tıp dediniz tıp ..ne dediniz yazdım ..yeter da ..biraz vob yazın ..yapamıyorsanız muhabbet yapın bari ..bu ne ya..o ..ona ..öbürü öbürüne ..bi düzgün insan olun ..dostane ..dostane ..

Lütfen
    Burada Viop'tan para kazanan 3-5 kişi.

Burası Kaybedenler Klübü, çoğu parasını Viop'ta kaptırdı. Burada gelip kendini tatmin ediyor.

Bazıları da güzel fikirler veriyor onlara saygım var teşekkür ediyorum.

4. Sayın Türkoğlu ben özelde çalışırken hiç kamuda çalışmayı düşünmedim. Kamuya göre çok daha fazla alıyorduk. O dönemde özelde çalışan by pas ameliyatindaki pompist çok büyük paralar alıyordu. Şuan da kazananlar vardır diploma kirası var. Sünnet var. Bugün bir sünnet 800-1000 TL.

5. Mert abi şimdi viop viop diyozda bundan 10 sene once ne kadar rahat işlemler yapıyorduk. Şimdi puşt olmuş sistem. İstemediği biri oyuma girerse onun parasını alana kadar kan kusturuyor. Eskiden derinliklere bakıp işlem yapabikirdik. Şimdi derinlikden adamlar küfür eder gibi değişik msj lar veriyor. Sence nasıl viop konuşulsun?

Viop yapmayın batarsınız.

Ayasofya abim. Dr durumları yerinde. Aldıkları maaş çok bike. Doğru düzgün hizmet alamıyorsun. İşini hakkıyla yapanlar iyi yerlere geliyorlar. Bu tüm meslek grupları için geçerli.
    Bu dünyada hakkını alamayan tek meslek grubu var vasıfsız olarak çalışanlar. Ama çok iş yapan esas emekçilerdir. Onların yaptıkları hiç bir zaman görülmüyor. Allah yardımcıları olsun.

6. Hiç bir el becerisi olmayan sıradan biri para kazanamaz. El becerisi olanlar alternatif tıp akupunktur hacamat sünnet yapıyor.

7. Mert Abey gene cosmus
    Konya'daki doktorlar para kazanamiyormus
    Konya'dakiler kazanamiyorsa Istanbul'dakiler kesin tas yemeye baslamislardir.
    ....

8. Nasıl oluyor da bofa ve yp kredi robotu aynı kulvarda çalışıyor. Bunlar BISTe program yapan adama mi yaptırdı robotu.

Sayfa 781/1002 İlkİlk ... 281681731771779780781782783791831881 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •