Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VIII

Topatan domat 1.50 tl istanbul anadolu yakası, kırmızı biberi uzun zamandır 3 tl fiyatta görmemiştim.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Topatan dediğim de salcalik domates

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ayvalık sarımsaklı ve armutcuk oazarı idare ederi 4 tl iyisi 5 ve 6 tl
    Giresun Görele yerli domates kilo 12 TL. Gurbetçi etkisi sanirim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Giresun Görele yerli domates kilo 12 TL. Gurbetçi etkisi sanirim
    Fırsatçılık etkisi. Bizim milletin b.ku ilaca yarasa b.kun gram fiyatı altınla yarışır.

5. Blomberght de saat 21 deki proğrama Ayder den bağlanan ekonomi yazarı Şeref OĞUZ , ''aldığım duyumlara göre ekonomi yönetimi sıkılaştırma ve tasarruf konularını içeren bir çalışma yapıyor. Tüm yurttaşlardan kemer sıkma istenecektir '' gibi uzun bir konuşma yaptı. Yani yedikleri hurmalar şimdi yine vatandaşı tırmalayacakmış.

Bankalara -aktif rasyo - icadıyla verdirdikleri hibe gibi kredileri kimler aldıysa ceremesini de onlar çekmeli. Zaten 18 yıldır hedeflene enflasyon uydurmasıyla memur ve emeklisine ( diğer sabit ücretlilerde dahil ) verilen uyduruk zamlarla fakirlik aşılanmıştır. Daha ne kemeri sıkacağız ?

6. perşembe faiz artsa bile rekabetçi olmak için devam edecek gibi duruyor. m1 para arzını bizim kadar arttıran yok.

pandemi arkasına saklanıp .... devam..

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Blomberght de saat 21 deki proğrama Ayder den bağlanan ekonomi yazarı Şeref OĞUZ , ''aldığım duyumlara göre ekonomi yönetimi sıkılaştırma ve tasarruf konularını içeren bir çalışma yapıyor. Tüm yurttaşlardan kemer sıkma istenecektir '' gibi uzun bir konuşma yaptı. Yani yedikleri hurmalar şimdi yine vatandaşı tırmalayacakmış.

Bankalara -aktif rasyo - icadıyla verdirdikleri hibe gibi kredileri kimler aldıysa ceremesini de onlar çekmeli. Zaten 18 yıldır hedeflene enflasyon uydurmasıyla memur ve emeklisine ( diğer sabit ücretlilerde dahil ) verilen uyduruk zamlarla fakirlik aşılanmıştır. Daha ne kemeri sıkacağız ?
    Bize koymaz ağa

8.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    geçen hafta haber verdiğim önemli evraklarımı bugün şubeden aldım.

masraf KESİLMEDİ. kesilseydi hesapta kalanlarında getirmelerini isteyip ilişkimizi bitirecektim.

yoğunluktan sıra vardı güvenlik önemli evrak sırası olduğunu söyledi.
    Ne yapalım kardeş gidip bizde mi çekelim paramızı batsın mı ülke ne istiosun ? La havle biri soğan der biri önemli evrak der bu yazıyı okuyan da mal ya anlamıyor

Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •