Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 6,273 - 6,280 arası.

Konu: Viop - XIV

1. vadelide alışta çok adam var
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

2.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    vadelide alışta çok adam var
    YAZIP ÇİZDİKLERİM
    YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP
    FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ
    Rakamlar ky izlenimi verecek şekilde...
    İlginç bir gün daha olacak...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

3. sen adamın para kazanacağı zaman swapı kapat adamı kıstır. şimdi fedden paranın sesini duyunca swapı aç. yabancı keriz mi. para gelecekmiş miş.

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Köpekler gibi malda ama herkes dışarıda..O nedenle daha sürmeli yukarı..
    Sabah Garan 7,93 gördü oradan 7,76'ya kadar verdi şimdi tekrar aldı 7,87..
    Ciddi mal almışlar ki korkutup yukarı kaçırıyor hemen. Bu malları 1-2 günde satamaz en az 4-5 gün buralarda ve yukarılarda tutmalı ki satabilsin. Yön yukarı bu günlerde
    Kimde para kaldı.. herkes batak..

5. Ziraat bist30a 1755tl istiyor
    Thyao 263tl.

Piyasanın biraz yukarısında.

YTD

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    thyao 175 tl teminat kontrat başına son güncel risk dosyasına göre..

iş yatırımda bu konuda pek sıkıntı yaşamıyorum.. minimum gerekli teminat ne ise o..

ayrıca.. takasbanktan sizin hesabınız için ne kadar teminat gerekiyor bakabilirsiniz..

aracı kurum fazla istiyorsa oradan anlaşılır..

Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Hesapladım %50 ek teminat görünüyor
    Senin icin yeniden hesaplayacagim

7. Daha sert dahaa sertt.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

önemli faktör sadece fed in bastığı paralar değil.. her merkez yapıyor bunu.. Turkiye de yapılmıyor mu sanıyorsunuz.. geçen seneden beri çeşitli numaralar dönüyor merkez ve hazine arasındaki para aktarımlarında..

2010 da dolar/tl 1 olacak diyen akape çevresi de belki fed in bastığı paralara güveniyordu.. zira o zaman da parasal genişleme doruktaydı.. ama dolar/tl 1 olmadı.. neden ? çünklü bizim bir sürü problemimiz vardı..hala var.. bu virüs krizi bizim içinde olduğumuz (2018 den beri) krizi biraz gizledi, gözlerden kaçırıyor.. virüs krizi umarım hızlıca tamamlanır insanlığa daha fazla zarar vermeden.. ondan sonra biz kendi problemlerimizin ne kadar derin olduğunu daha net göreceğiz..

o nedenle.. merkezin TL nin çok fazla değerlenmesine izin vereceğini sanmıyorum.. reel efektif döviz kurunu takip edeceklerdir..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 785/1001 İlkİlk ... 285685735775783784785786787795835885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •