Sayfa 787/1030 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bugün eğer bankalar faiz konulu toplantı yapıyorlarsa banka içinde, yarın oranlarda bir güncelleme olacaksa bu aşağı yönlü olur bence...

TAHVİL SON DÜN % YÜKSEK DÜŞÜK

2 YILLIK TAHVİL 26,60 26,80 -0,75 26,77 26,60
    5 YILLIK TAHVİL 22,07 22,98 -3,96 22,76 22,07
    10 YILLIK TAHVİL 18,27 19,06 -4,14 18,73 17,93

ciddi düzelmeler var aşağı yönlü önceki haftaya göre...

USD de 5.79...Oradan çıkan para TL olarak bankalara gelmeye çalışıyor...Bankalar doydu TL ye bu aralar...TL faiz vermezler...

2. mesela ben kırk yılın başında bir kasko yaptım dolar paraşütle inmeye başladı 6.30 ortalamam var ama hala yazıyorum ama turpçulardan tık yok şimdi de yazın ki heybede kaç kilo turp var görelim

3.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    İmf yerel seçimden sonra. Global kriz için de warren buffet ve diğer para babalarının likite geçmeye başladığını söyleyeyim. Zamanını bilsem parayı koyacak yer bulamam altının 10 senelik döngüsü için zaman geldi geçiyor. Geçen hafta 1180 dolardan alamadım şimdi bön bön bakıyorum. Sen ne diyorsun altın için?
    Altını ben yakaladım şans eseri oldu ama fx de longdayım ons ve gumuşde..1164 dolardan taşıdığım var altında poz.
    Dolartl de kafam karışık .Vadeli mevduat persembe gunu bitiyor ,dolar 5.50 olmayada yakın bir parça ordan yakalarmıyım derdine düştüm ..Yada hazır oranlar fena değilken yine aylık yapıp doların düşmesinmi beklesem ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    mesela ben kırk yılın başında bir kasko yaptım dolar paraşütle inmeye başladı 6.30 ortalamam var ama hala yazıyorum ama turpçulardan tık yok şimdi de yazın ki heybede kaç kilo turp var görelim
    3,9-4,9-5,5-7,4-6,6-6,3-5,7 bunu beraber yaşamadık mı, yarın ?. Çok bilmiş gibi ben, lira değer kaybederken size kafayı takmayın demedim mi, 100% lira mevduat işinden vazgeçtim. 9 Kasım'dan beri dolar, avro, gr. altın, bono ve lira; her telden. Sizden de çok özür dilerim. Sn. umutabi, Sn, GE90, Sn. xrpu, Sn. british, Sn. Occhiali, Sn. alenichev, Sn. enki, Sn. Dow Jones ve unuttuklarıma teşekkür ederim.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

5.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    3,9-4,9-5,5-7,4-6,6-6,3-5,7 bunu beraber yaşamadık mı, yarın ?. Çok bilmiş gibi ben, lira değer kaybederken size kafayı takmayın demedim mi, 100% lira mevduat işinden vazgeçtim. 9 Kasım'dan beri dolar, avro, gr. altın, bono ve lira; her telden. Sizden de çok özür dilerim. Sn. umutabi, Sn, GE90, Sn. xrpu, Sn. british, Sn. Occhiali, Sn. alenichev, Sn. enki, Sn. Dow Jones ve unuttuklarıma teşekkür ederim.
    benden niye özür diledin orasını anlamadım bu ara ya ben kendimi anlatamıyorum ya da beni anlamıyorlar

6. Taze oran buyrun ;

1 m+ için Halkbankdan %26 oran verdiler bugün için

7.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    7,4 nedir ¿

syg,

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    benden niye özür diledin orasını anlamadım bu ara ya ben kendimi anlatamıyorum ya da beni anlamıyorlar
    Burda kimse kimseyi anlamıyor merak etme ..Halbuki hepimiz aynı gemideyiz bahri

Sayfa 787/1030 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •