Sayfa 79/360 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon
Arama sonucu : 2879 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Kar ADAM ARKADAŞIMIZ Bİ ARA gesanın güneş panellerini dondurmuştu hatırlıyorum kendisini ama burda roket gibi..
    doğrudur zamanında gesanımızı durdurmayı başarmıştı...az çekmedik onun yüzünden...ama şimdi değişim geçirmiş...tövbe etmiş..kekonun en sadık müritlerinden biri olmuş... satmamış ise ihya edecez onu ama satmış ise yapacak bir şey elden gelmez...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    bunlar hep guzel haberler .. ucundan bizede faydasi olacaktir

Bim Güneş Enerji Santrali Projesi ile İlgili İDK Toplantısı Gerçekleştirilecek
    Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

YOZGAT ili BOGAZLIYAN ilçesi sınırları içerisinde BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. tarafından yapılması planlanan BİM GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ (22,163 MWm/ 16,5 MWe/ 22,163 MWp/ 19,85ha) projesi ile ilgili olarak hazırlanan ÇED Raporu, ÇED Yönetmeliği'nin 11. maddesi kapsamında Bakanlığımıza sunulmuş olup, inceleme değerlendirme süreci başlamıştır. Proje ile ilgili olarak 10/10/2023 tarihinde İDK toplantısı gerçekleştirilecektir. Bakanlığımıza sunulan ÇED Raporuhttps://eced-duyuru.csb.gov.tr/eced-prod/duyurular.xhtmladresinde yer almaktadır. ÇED Raporu ilgililere ve kamuoyuna duyurulur.
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur zamanında gesanımızı durdurmayı başarmıştı...az çekmedik onun yüzünden...ama şimdi değişim geçirmiş...tövbe etmiş..kekonun en sadık müritlerinden biri olmuş... satmamış ise ihya edecez onu ama satmış ise yapacak bir şey elden gelmez...
    Keko, butun hisselerimiz tavan
    ben derim ki is ilani acalim, birini ise alalim, isin tanimida "Tavanci sayma elemani"
    artik sayamiyorum

KONTR
    ATATP
    KCAER
    YEOTK
    MIATK

Masallah Akiyor Ekrem abi

arkadaslar , dolgun massla istihdam edilmek uzere "tavanci sayma" elemani ariyoruz
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4. Atapt, 45 den aldığım Miatk i hatırlattı. İnşaallah en az onun kadar yükseliriz. 700 tl gördü Miatk.
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

5.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Keko, butun hisselerimiz tavan
    ben derim ki is ilani acalim, birini ise alalim, isin tanimida "Tavanci sayma elemani"
    artik sayamiyorum

KONTR
    ATATP
    KCAER
    YEOTK
    MIATK

Masallah Akiyor Ekrem abi

arkadaslar , dolgun massla istihdam edilmek uzere "tavanci sayma" elemani ariyoruz
    bendeki üç hisse de tavan olmuş..bir tek brlsm naz yapıyor...biraz da naz yapmasına hak veriyorum...iki ay önce 14,35 ten almıştım ve şu sıralarda 40 ın üzerinde...bana çok kazandırdığı için nazını şimdilik çekmek istiyorum...güzel hisse biraz da nazlı olmalı değil mi ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Atapt, 45 den aldığım Miatk i hatırlattı. İnşaallah en az onun kadar yükseliriz. 700 tl gördü Miatk.
    bu piyasaya saygı duymak lazım...yaparsa yapar....kimse de neden oldu diyemez...ben atatp nin bu finansal yapısı ile bu hikayesi ile 100 tl den de 200 tl den de müşteri bulabileceğini düşünüyorum...

7. Sn.keko burası para sayma makinası satınalma ilanlarıyla dolacak gibi

8. Ben kamudayım para sayma makinası falan allah muhafaza zaten her 5 yılda bir mal bildirim beyannamesi veriyoruz zaten birde bu makina olursa halimiz nanay

Sayfa 79/360 İlkİlk ... 2969777879808189129179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •