Sayfa 792/985 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 6,329 - 6,336 arası.

Konu: Viop - XVII

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Gıda hisselerinin bu kadar yükselmesi artık abartılı değil mi ? Tamam gıda salgından etkilenmeyebilir ama bir insan salgından önce tükettiğinden ne kadar fazla gıda tüketebilir ki?

Örneğin haftasonu yasak olduğu için hafta içi marketler yoğun olabiliyor ama haftasonu da 31 ilde marketler komple kapalı.Mekanlar komple kapalı.
    Bir tek gıda firmalarının f/k ları az buçuk belli. Diğerlerinin ne olduğu meçhul. Ha borsa açıklanacak bilançolarla yükselecek f/k larla bile bir yerlere gidecekse gıda firmalarının f/k ları diğerlerinin yanında cüccük gibi kalacak.
    Bence. Haksız mıyım?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    tamamen saçmalık...insanlar salgından önce ne tüketiyorsa yine aynı miktarda tüketiyor...ben salgın var diye oturup evde 2 kg kaşar peyniri yemiyorum 1 haftada...ne bileyim 10 lt süt almıyorum v.s...

tamamen spekülatif bir atak gıda hisselerinin yaptığı...

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Gıda hisselerinin bu kadar yükselmesi artık abartılı değil mi ? Tamam gıda salgından etkilenmeyebilir ama bir insan salgından önce tükettiğinden ne kadar fazla gıda tüketebilir ki?

Örneğin haftasonu yasak olduğu için hafta içi marketler yoğun olabiliyor ama haftasonu da 31 ilde marketler komple kapalı.Mekanlar komple kapalı.

3. Kim Jong ölmus diyolar ama bilmiyorum.

Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Bir tek gıda firmalarının f/k ları az buçuk belli. Diğerlerinin ne olduğu meçhul. Ha borsa açıklanacak bilançolarla yükselecek f/k larla bile bir yerlere gidecekse gıda firmalarının f/k ları diğerlerinin yanında cüccük gibi kalacak.
    Bence. Haksız mıyım?
    birde evde durdukça millet birşeyler yiyip içiyor.

birşey alacaksa tane yerine paket paket alıyor. haliyle blançolara yansır bunlar.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5.  Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    %20marjlar geri gelmiş,,
    tabana gelmeseydi bari

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    tamamen saçmalık...insanlar salgından önce ne tüketiyorsa yine aynı miktarda tüketiyor...ben salgın var diye oturup evde 2 kg kaşar peyniri yemiyorum 1 haftada...ne bileyim 10 lt süt almıyorum v.s...

tamamen spekülatif bir atak gıda hisselerinin yaptığı...
    öyle deme ya luppocu arkadaştan biliyorum.

çocuk evde. dışarı çıkamıyor. neyle avutacaksın şimdi bu çocuğu

normalde dediğingibi bile olsa. millet 2 ayda tüketeceği şeyi 2 hafta içinde alıyor. önemli olan burası.

bitermi zammı gelir bulamayız mı azcıkstok yapalım gibi gibi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

7.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku

Yılların petun yatırımcısıyım.. Açıkcası şubatta 9 dan çıkmıştım.. İyi ki çıkmışım.. Uyarınızla ilk defa borsada bi tehlike sezdim

8. bugünlerde eskiden 1 tl ye aldığım can erik bugün baktım markette 20 tl

çok eskide değil 2015 yılı falan

Sayfa 792/985 İlkİlk ... 292692742782790791792793794802842892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •