Sayfa 799/890 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849 ... SonSon
Arama sonucu : 7120 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Son 3 ay satılan her hissenin %99.5 ini yani tamamını net bir şekilde citi almış. Devam da ediyor.
    Citi ne aldığını biliyor. 20/25 milyar dolarlık malı 4 milyara bulmuş bırakır mı?
    Bezdire bezdire topluyor. KY yi tek tek takip ediyorlar ve bitirdiler .
    Zaten citi üçüncü büyük hissedar ve yönetimde söz sahibi. Elini daha da güçlendiriyor.
    hızlı zengin olma peşindeki bizim yatırımcılar da çör çöp kağıtların peşinden koşuyor.
    AĞAÇ İSTEYEN TOHUM EKER....

2.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Citi ne aldığını biliyor. 20/25 milyar dolarlık malı 4 milyara bulmuş bırakır mı?
    Bezdire bezdire topluyor. KY yi tek tek takip ediyorlar ve bitirdiler .
    Zaten citi üçüncü büyük hissedar ve yönetimde söz sahibi. Elini daha da güçlendiriyor.
    hızlı zengin olma peşindeki bizim yatırımcılar da çör çöp kağıtların peşinden koşuyor.
     Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    Citi ne aldığını biliyor. Bezdire bezdire topluyor. KY yi tek tek takip ediyorlar ve bitirdiler .
    Zaten citi üçüncü büyük hissedar ve yönetimde söz sahibi. Elini davada güçlendiriyor.
    Vallahi ben yıllardır citinin böyle birşeyini görmedim %99.5 net alım nedir ? Tabii belli kişilere topluyor ama bu iştah... Hakkımızda hayırlısı. Yılların acısı bir yerde çıkacak artık umarım bunlar habercisidir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Tcell de togg alımları olabilir mi

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by sysdate Yazıyı Oku
    Vallahi ben yıllardır citinin böyle birşeyini görmedim %99.5 net alım nedir ? Tabii belli kişilere topluyor ama bu iştah... Hakkımızda hayırlısı. Yılların acısı bir yerde çıkacak artık umarım bunlar habercisidir.
    7 ay önce yapılan olağanüstü genel kurula 666 tane yabancı kurumsal yatırımcı katılmıştı. 6 ay sonraki genel kurula 777 tane yabancı kurumsal yatırımcı katıldı.
    Bir iki küçük yatırımcı ve fon haricinde kağıtta yerli kalmadı.
    20 yıl önce 25 milyar piyasa değerli halka arz edilen şirket o günden bu güne 4 kat Büyüdü ama Değeri 4 milyar dolara düştü. Düştükçe topluyorlar. Beleş mal kim olsa kapar.

5. Tek sıkıntı doçe oda satışı bitirirse güzel olur

6. la bu ky dee ne satılık mal varmış be.
    Fani dünyanın sefası bir kuru kavga imiş, gerçeğiyle insan olmak her şeyden âlâ imiş.

7.  Alıntı Originally Posted by arpaci55 Yazıyı Oku
    .......kapalıyız......
    ......Evet. Açılışa hoş geldiniz......

8. Kolpaçino tayfası sürekli satıyor.

Sayfa 799/890 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz