Sayfa 802/1002 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Yatırım Fonları IX

1.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bugunku yab satislarin valorunu hesaba gecisini bugun yarim isgunu oldugu halde 30.11 olmasi gerekirken
    1.12 ye verdi.
    Bugunu yarim isgunu degilde tatil goruyor.fibabank ta bu sekilde oldu
    Valoru 1 gun atti
    Bu durumda bugun sabahki fiattan degilde p.tesi 29.11 sabahki fiattan saticak
    Amerika yarida olsa tamda tatil olsa
    Burasi islem yapmiyor +1 valor atiyor
    Bugun alis satis yapanlar valoru kontrol etmekte fayda var.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    T+3 yani bugün öğleden önce satışı verilen fon 1 aralık çarşamba hesaba geçer. Doğru yani bir problem göremedim ben? Fiyat olarak da bugün gün sonunda oluşacak fiyattan satışın gerçekleşmesi lazım. Pazartesi günü olup biten ilgilendirmez. Benim bildiğim böyle.

2. Bugun satis verirsen bugunku fiat p.tesi ise p.tesi olusan fiattan satiliyor
     Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    anladığım pazartesi günü satmak ile bugün satmak arasında bir fark yok.

3. Takasbank aciklamaya baktim.yarim gundede 1 gun valor atiyor
    Dediginiz dogru sadece bugunku fiatimi baz alicak.pazartesinimi
     Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku
    T+3 yani bugün öğleden önce satışı verilen fon 1 aralık çarşamba hesaba geçer. Doğru yani bir problem göremedim ben? Fiyat olarak da bugün gün sonunda oluşacak fiyattan satışın gerçekleşmesi lazım. Pazartesi günü olup biten ilgilendirmez. Benim bildiğim böyle.

4. Bist te kapanışa doğru bir alım gelir mi? Yine eksi olur ama; görüntü biraz düzelebilir. Lakin dışarısı da çok berbat. Böyle kapatsa dahi P.tesi aynı durum olmaz ümit ediyorum. Yoksa corbacıyan ın grafindeki durum gerçekleşirse yani üç gün üst üste bist günü düşüşle kapatırsa bu kez trend de bir değişiklikten bahsedebiliriz. Yıl sonuna yaklaştığımız bu dönemde böyle bir şey olacağını sanmıyorum. Bu düşüşler borsa için iyi bile olabilir. Çünkü yeni maliyetler oluşuyor. Dolarda da 12.00 seviyeleri dip gibi görünüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Takasbank aciklamaya baktim.yarim gundede 1 gun valor atiyor
    Dediginiz dogru sadece bugunku fiatimi baz alicak.pazartesinimi

cuma kapanış fiyatı = pazartesi açılış fiyatı (ikisi de aynı şeyi ifade ediyor)

bugün abd kapandıktan sonraki fiyattan gerçekleşecek satış. pazartesi abd -%50 de yapsa önemsiz yani.

6.  Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku

bugün abd kapandıktan sonraki fiyattan gerçekleşecek satış. pazartesi abd -%50 de yapsa önemsiz yani.
    Tahmini konuşuyorum. ABD bugün yarım gün açık olsa dahi, verilen alış/satış talimatları bugünkü kapanış fiyatından olur. T+3 için çarşamba günü para hesaba geçer. Böyle olması gerekir.

7. Evet durum netlesti.
    Tsk.
     Alıntı Originally Posted by tele vole Yazıyı Oku

8. Mrkz kur + 0.65 geldi
    Dunkunun kusuratina bile yanasamadi
    Bugunku zarardan bi cimcik kurtaricaz

Sayfa 802/1002 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •