Onemli Gunler Banner
Sayfa 81/131 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon
Arama sonucu : 1042 madde; 641 - 648 arası.

Konu: DIRIT - Diriteks Diriliş Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    teknikte MACD kesmek üzere. 89 üzeri kapanış güzel olur. ben izliycem. iyi geceler.
    Iyi geceler kardesim

SM-J111F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İnfo piyasaya yapıcı olduğu için hergün alıp satıyor. C grubu olduğu için. Yoksa gün içi işleme kapalı olur. Aylardır düşüyor tepki verir diye bende 96 dan aldım elimde kaldı. Hisse ölmüş çok sıkıntılı.

F8331 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by gsfatih_1983 Yazıyı Oku
    İnfo piyasaya yapıcı olduğu için hergün alıp satıyor. C grubu olduğu için. Yoksa gün içi işleme kapalı olur. Aylardır düşüyor tepki verir diye bende 96 dan aldım elimde kaldı. Hisse ölmüş çok sıkıntılı.

Valla kardesim benin de hic umudum kalmadiki 85 e sat girdim bıktım artik

4. hepimiz sıkıldık ama beklemekten başka ne yapaılır böylesi hisseler her zaman döktükten sonra ky i çıkmıştır. 1 yıl önce yaptığı hareketi yapsa bize yeter çok mu

5. özellikle bugün taban a kadar fazla alım yazılmamış ky i dökecekler anlaşılan.

6. Hiç bir b.k olmaz bundan

7.  Alıntı Originally Posted by gsfatih_1983 Yazıyı Oku
    Hiç bir b.k olmaz bundan

Allah belanı versin senin dirit gibi hic hareket etmiyor eskiden 10 kademe yukselir geri duserdi artık yerinde sayıyor

8. Mum çubuk Hamile Boğa verip duruyo bi doğursaydı,o da biz de kurtulsak bu sıkıntıdan..Gün sonunu bekleyelim 5 dk.da değişir bazen işler...(Gerçekte şöyle bir durum var bu hissede;bedelli yaptı daha doğrusu yapmaya çalıştı yapamadı[veya böyle bilmemizi istiyorlar..]1.04 en düşük fiyattan %50 si alındı payların...sonra 37000 1 TL.'den satıldıhatta yönetim kurulu bşk.nı mı ne o aldı.Fiyat şu an 0.84 TL.ortalama %24 zararda bedelliye kim girdiyse ve elinde 3.7 milyon lot var bu lotların satışı bu fiyatlardan yapılması olası durmuyor..sadece bir hisse asıl yükselişini yapmadan önce 1-2 kademe düşürülür genelde ben o hareketlerin kurbağa kaynatmacasına dönmesini ummuyorum artık onlar şu halde %24 zararda ama şöyle bir durumda varki geçen sene 0.60 TL.-2.60 TL. aralığında maliyetlerini ne kadar düşürdükleri önemli bi konu,kısacası adamların maliyeti geçen seneki operasyonda ne kadar düşürüldü bu önemli...Unutmayın borsa hakkında biraz bilgisi olan insan asıl kazancın piyasada;Maliyet düşürürken lot artırmak olduğunu bilir.Ben maliyetlerinin bu seviyelerde olduğunu düşünüyorum daha aşağısı pek olası durmuyor kademe kademe yükseltmeyi deneyebilirler bu kötü olur...bizim için..sorunsuz bir tavan yapması daha iyi ki ben bi tavanı olduğunu düşünüyorum haber destekli izleyelim bakalım.

Sayfa 81/131 İlkİlk ... 3171798081828391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •