Sayfa 812/1002 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: Viop XLVIII

1. KIZILDAĞ
    @Sezgindemirel7
    ·
    2s
    ABD Tüm Rus Demir çeliğine %35 olan vergiyi %70 olarak artırmış.
    FORMASYON AVCISI -53

2. JPM #toaso hedef fiyatını 252.80’e çekti.
    FORMASYON AVCISI -53

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bence geçen senede kesindi. Orayı ne masur ne ekram hakediyor. Senelerdir bu adam tek başına mücadele ediyor. Mansur o partiden o partie geziyordu. Ekrem daha sütten yeni kesilmişti. Tek bir lekesi yok kk nin devleti tanıyor. Daha bşr vatandaşı partiliyi kırmadı azarlamadı sövmedi . Oturduğu yer saray değil. Senin benim evim sadeliğinde.Tertemiz bir insan. Neden bir başkasını arıyor insanlar. Alevi olduğu için mi.
    Alevîlikle alâkası yok...
    bunca mağlubiyet/zaman kaybından sonra hâla dedeyi oylayacaksak...
    oy gününü boş geçerim.
    Memento mori

3 kişi var tespit ettiğim biri gitmeden öteki geliyor
    daha yeni yakamı birinden kurtardım 2. si ile uğraşamam
    ne haliniz varsa görün
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Normalde Rekabet Kurumu hafif ticari araçlar kısmında rekabet bozulabilir diyebilir, ama oradan yeşil ışık almış olmalılar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6. Pala efendi bu endeksin kritik eşiklerini zamanlama olarak hep iç gündem meselelerinin olduğu günlere denk getiriyor. Tebrik etmek lazım

7. Türkiyede siyaset yapmak zordur , bu yüzden YALAN da çoktur.
    bu benim sözümdür bu yüzden bu işler okadar kolay değil ya Dinle yapıyorsun , ya Bayrak la , ya Atatürk le var mı bu kalıp kullanmadan siyaset yapan yok aslında kendi adıma 3 de benim değerim ama Türkiyede siyaset Kutuplaştırılarak yapılıp kemik oy sağlanılıyor .
    Şöyle bir analiz yapmak istiyorum biz Tv de Meral hanımın K.K adaylığından dolayı kalktığını düşünüyoruz veya bir kısım Alevi olduğu için diyor vs , benim için önemi yok saygı ile karşılarım , bence Meral hanımın tedirginliği K.K aday olması ile HDP 6 lı masa ile yakın temasa geçmesi hatta CHP vekillerden bakanlık verile bilinir söylemleri gelmesi rahatsız ediyor olabilir, bunu knedi taraftarına anlatamaz Ak ve MHP aldığı oylar geri döner bunu güvencesini bence K.K verirse buzlar erir diye düşünüyorum son bir konuşma olacakdır aralarında .
    FORMASYON AVCISI -53

8. Kamu bir şekilde kuru faizin altında artıyor, faiz masrafını bankalar ödüyor. KKM 1,550 triyon, Kur %10 artsa 155 milyar masraf olacak, milleti delirtene kadar tutacaklar muhtemelen.

Millet de kur düşük kaldı diye gerçek dolarını satıp KKM'ye geçiyor, sisteme cephane veriyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 812/1002 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862912 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •