Sayfa 815/1002 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 6,513 - 6,520 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - V

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    O,Gitme sıra bize degil de,Kağıtlara gelse iyi olacak.! :-))
    Kasım,Aralık için ben tersini düşünüyorum..
    Şirketlerin, Yılsonu bilanço beklentileri,Yurtdışı-Yurtiçinden Kredi bulabilmek için,Hisse/Şirket değerini yüksek göstermek ,Hisse fiyatlarını şişirmek gibi birçok harekete sahne olur,diye düşünüyorum...
    Ha,Siyasi yönden zaten hep bir aksiyon var..
    Merak etme bende nazara geldim kurşun dötüreceğim...Kent-Kalkınma-Megap bunlar beni öptü,Ostim dedik umutlandık oda tavandan yuvaya döndü,elimde karlı kağıtları postaladık şimdi kaldık yayan,mecbur bekleme modundayız,vurkaç yaparken yani anlıyacağın vurulduk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    kazara bayılan falan olmamışmı...genelde her boğaz köprüsünden geçerken atlamak üzere olan birileri olur ve kurtarılır ya..
    O artık geçti,adamlar geleceğinden umudunu kesmiş...Türbanlı kadınlan röpordaş yapıyorlar oyunu kime verirsin diyorlar,tabiki RTE,neden diyorlar,çünkü çuvalını doldurdu !!!,ama çuvalını doldurmuş diyorsunuz,öyle,çünkü gelende çuvalını doldurmaya çalışacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Son bir yıl tavan taban manyağı oldum Sayın Kar adam. Tavan için U 100 dışına çıkmalısın. Sürekli heyecan gerçi ben sakin olduğumdan tavan taban adrenalin yaratmıyor.
    Bist 30-50 Bataklığından çıkamıyorum ki..
    E,Geçmişte Batan,Tahtası kapanan şirketlerden dolayı,içimde biraz da korku var.''Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer'' misali...
    Günümüzde,Ticaret-Borsa anlayışı ve uygulamaları değişti de,Ben o değişime ayak uyduramadım maalesef...
    Eskiden Parayı kazandıran kağıtlar,Temeli ve Blançosu sağlam,ağır olanlardı..
    Şimdi ise,Her yönden hafif olanlar uçuyor,Para kazandırıyor..
    Bu tahtalarda ticaret yapmak da, cesaret ve nakit para gerektiriyor..
    Umarım;Andrenalin yaşarken,Erik Dalına basmazsınız...:-))

4.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Bist 30-50 Bataklığından çıkamıyorum ki..
    E,Geçmişte Batan,Tahtası kapanan şirketlerden dolayı,içimde biraz da korku var.''Sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer'' misali...
    Günümüzde,Ticaret-Borsa anlayışı ve uygulamaları değişti de,Ben o değişime ayak maalesef...
    Eskiden Parayı kazandıran kağıtlar,Temeli ve Blançosu sağlam,ağır olanlardı..
    Şimdi ise,Her yönden hafif olanlar uçuyor,Para kazandırıyor..
    Bu tahtalarda ticaret yapmak da, cesaret ve nakit para gerektiriyor..
    Umarım;Andrenalin yaşarken,Erik Dalına basmazsınız...:-))
    Umarim erik dalına basmam. Son dönem bir çok halka arza katıldım. Sadece unlu ve klkim zarar ettirdi. (Klkim ortalama düşürerek kara geçtim)
    param olmadığı için 3 er 5 er bin TL'lik alım yaptığım için tavan ya da taban fazla etkilemiyor.
    Bugün Penta'da göz göre göre taban yedim. Oğluma aldırmıştım 42 lot sata sata 13 lot kalmıştı. Cuma dedim pazartesi çık kalanı. Bugün saat 10 ile 11 arası 4 kez aradım uyumuş bakmadı. Saat 12 de geri dönüş yaptığında çoktan taban olmuştu. Sağlık olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Merak etme bende nazara geldim kurşun dötüreceğim...Kent-Kalkınma-Megap bunlar beni öptü,Ostim dedik umutlandık oda tavandan yuvaya döndü,elimde karlı kağıtları postaladık şimdi kaldık yayan,mecbur bekleme modundayız,vurkaç yaparken yani anlıyacağın vurulduk
    Kurşunlara gelmişsin zaten,Döktürmeye gerek yok.:-))
    Dairenin birini satar,Carcöre takar,yeni avlar yaparsın..:-))
    Kalkınamayan Bankada,Bayramı biten Kent'te,Kullanımı Yasaklanmış poşet'te ne işin vardı.?.:-))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Kurşunlara gelmişsin zaten,Döktürmeye gerek yok.:-))
    Dairenin birini satar,Carcöre takar,yeni avlar yaparsın..:-))
    Kalkınamayan Bankada,Bayramı biten Kent'te,Kullanımı Yasaklanmış poşet'te ne işin vardı.?.:-))
    Elimde pek daire kalmadı,zaten burada 5 daire istanbulda 1 daire anca alıyor,neyse birşeyler yapacağız kurt pusuyu severmiş

7. Memur maaş zammı 2022 de %12, 2023 te %14
    MB eflasyon tahmini 2022 de % 8, 2023 te % 5
    Kontrolü öyle kaybettilerki artık birbirlerinden haberleri yok !!!
    Çalışma bakanına göre enflasyon artarak gidecek, Maliye bakanına göre düşecek...
    Tahminde bulunmak yerine ZAR atarak cevap verilse tutma oranı %50, yüksek atan düşecek, düşük atan yükselecek tahmininde bulunsun, karışıklık heyecan katar ))))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,625
    ABD,Avrupa kapitalist emperyal ülkeler Arap baharı vs pisliği daha yapamıyor,yapamayacakta,zaten yaptılar yapacaklarını,çünkü Virüs başlarına bela oldu bizim gibi bizler gibi,onunlan oyalanıyorlar,en son Afkanistan örneği gibi,önce Rusya için desteklediği örgütler şimdi başlarına bela oldu,bütçeleride yara aldı,sadece sözlü olarak mırıldanıyorlar,şu anda odak noktaları Türkiye,Türkiyeyi mülteci deposu gibi görüyorlar,bunların gücü ile iktidara gelenlerde taviz veriyorlar dosyaları kabarık olduğu için...Virüsün tahrifatı ileride ekonomik küresel krizlere dönüşecek ona göre önleminizi alın,ama sonuç iyi olacak,çünkü çoğu insanlar artık uyandı...2018 başlangıç miladı oldu 2025 son bulur gibi bu sömürü düzeni,sevmediğimiz virüs resmen bizlere iyilik yapmış gibi,galiba ilahi adaletde var bunun içinde,çünkü Dünya savaşına doğru hızlan gidiyordu ortam 1929 krizinde olduğu gibi,ben bu yönde iyimserim değişim için.

Sayfa 815/1002 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •