Sayfa 816/1043 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

Benimde bu haftakı listem
    Banvit
    İheva
    MTRYO
    Y.t.d.

SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. İpek kozaa grubunda hazırlık var

3. Bilançosu zarar olan hisselerden uzak durun , alım yapmadan önce >>> özellikle bu linkten hisselerin bilançosunu inceleyiniz https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=BANVT

Bazen bilançosu zarar olan hisseler düşeceğine yükselir , para kazandırır , ters orantı hareket eder , ama risklidir , hele hele tüm paranızla girerseniz , tahta kapandımı geri dönüşü yok , dikkatli olun

Hisseyi almadan önce , muhakak iş yatırımın sayfasından mali vb yapısını detaylı inceleyin ,,

Buradan >>>> https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=BANVT

4.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    Haftalık liste bu gün yapayım
    ansgr.afyon.ygyo
    ozgyo.tmsn.vakfn
    hlgyo.hatek.polho
    katmr.yyapı.ygyo.trcas.ve prkme olarak sonlandırıyorum listemi sizlerde çalışın değerlendiresiniz diyerek öğrenme vahabında bu günden paylaştım ytd
    Teşekkürler...

5. Görüş ve hisse bilgilerini paylaşan, ve yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim ....

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Cümleten hayırlı akşamlar. Değerli hocam Tknsa için bir yorum rica ediyorum. Son haftada doçe ve cıtı epey toplamış. Bir kokumu aldılar acaba ?
    Bide Tmsn yerli dızel motor vb.beklentileri olan bir Şirketimiz orta vade için nasıl buluyorsunuz?
    Her yerde ve mekanda çelik çomak hocamızın bir öğrencisi olduğumu gururla söylüyorum. Beni kendimi bulmama ve yeniden karanlığın içinde bir ışık bulmama vesile olan sizlere müteşekkirim.selam ve duayla. ...
    Hayırlı pazarlar hocam. Geride kalan bu mesaja bir yorum mümkün mü? Saygılar sunuyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by moerkol Yazıyı Oku
    Merhaba Hakan Bey,

Takip listeleriniz benim seçim kriterlerimle bazen çok uyuşuyor, bu liste de onlardan biri olmuş. Ben genelde hisseleri 1-2 haftadan fazla taşımamaya gayret ediyorum ve ona göre hisse seçmeye çalışıyorum. %10-%20 arası bir kar elde edersem de çıkıyorum. Çok sık da STOP LOSS çalıştırıyorum. Param sınırlı olduğu için de alt pazardan ve diğer brüt takas uygulanan hisseleri almıyorum. Galiba bu yapmaya çalıştığım şeye 'swing trade' diyorlar. Siz kv, uv, trade...vb. hangi strateji ile yatırım yapıyorsunuz?

Mümkünse iki soru daha sormak istiyorum.
    ALCTL de dikkatinizi çeken ne oldu?
    TUCLK hakkında fikir belirtme şansınız olur mu?
    Merhabalar ben de küçük yatırımcıyım. Hisseye girerken teknik analiz göstergelerinden hareket ediyorum. ALCTL i yazarken göstergelerden fisher transform ve price oscillator dip noktalarına yaklaştığı için yazdım. DGGYO ve DESPC de bu şekildedir. TUCLK de listem de var. Ben yaklaşık 20 adet hisse belirlerim teknik göstergesine göre saatlik günlük tür. Bu 20 hisseyi o hafta analiz ederim. Diğer hisseler ile uğraşmam. Foruma da kendimce beğendiğim 5 hisse yazarım. Stratejim de bu hisselerden direnci geçen hisseye girer ve beklerim stop koyarım tabi ki

8.  Alıntı Originally Posted by hakan4554 Yazıyı Oku
    Merhabalar ben de küçük yatırımcıyım. Hisseye girerken teknik analiz göstergelerinden hareket ediyorum. ALCTL i yazarken göstergelerden fisher transform ve price oscillator dip noktalarına yaklaştığı için yazdım. DGGYO ve DESPC de bu şekildedir. TUCLK de listem de var. Ben yaklaşık 20 adet hisse belirlerim teknik göstergesine göre saatlik günlük tür. Bu 20 hisseyi o hafta analiz ederim. Diğer hisseler ile uğraşmam. Foruma da kendimce beğendiğim 5 hisse yazarım. Stratejim de bu hisselerden direnci geçen hisseye girer ve beklerim stop koyarım tabi ki
    Bir de göstergelerde formasyona bakın ayrıca geçmiş zamanda formasyonda hisse nasıl davranmış inceleyin

Sayfa 816/1043 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •