Sayfa 816/1001 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 6,521 - 6,528 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Abiler bir şey soracam şimdi döviz dönüşümlü kkm yapmıştım şimdi pazartesi dönecek ben bunla dolar mı alacam yoksa dolara mı dönüşecek bir de ben alacaksam banka kambiyo ya da kendi kurunu belirlemez değil mi direkt mbninkiyle alacsö
    Döviz olarak alacaksan en geç pazartesi sabahı 9,30 bankana bildirmelisin.herhangi bir vergi yok,

2.  Alıntı Originally Posted by HRS Yazıyı Oku
    Abiler bir şey soracam şimdi döviz dönüşümlü kkm yapmıştım şimdi pazartesi dönecek ben bunla dolar mı alacam yoksa dolara mı dönüşecek bir de ben alacaksam banka kambiyo ya da kendi kurunu belirlemez değil mi direkt mbninkiyle alacsö
    Eğer bankaya gidip işlem yapmazsanız KKM aynı şartlarda devam eder. Eğer dövize dönmek istiyorsanız saat 11.00-12.00 arası bankaya gidip işlem yapabilirsiniz. Dönüşüm kurundan zarar etmeden yaparsanız.
    Saati geçirirseniz banka kuruna tabi olusunuz artı kambiyo muamele vergisi de var.

3.  Alıntı Originally Posted by Mombasa kampala Yazıyı Oku
    Kemal Dede bunları hep söyledi 1 ay önce

mavi kuşta SPK kurumunda Beymen çantaları mevcuttu daire başkanlarına geldiği iddia edilen eğer montaj değilse insanların hakkına dokunmayacak birileri keyfinden hediye etmemiştir sanıyorum.

aloww ben kemal geliyorum.

korkmayın money father lar size bişi olmaz gene bizden çıkar zaten siz biliyorsunuz bunu

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    bide cıkan paranın nereye gittigi belli olsa , herseyi anlayacagız
    bir tane enstrüman ucuz kalmasaydı seçenekler azalacaktı ama sıcak paranın bu şekil sistem dışına çıkma ihtimalini her geçen gün arttırıyorlar 18,80 in anlamını çözen beri gelsin.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Eğer bankaya gidip işlem yapmazsanız KKM aynı şartlarda devam eder. Eğer dövize dönmek istiyorsanız saat 11.00-12.00 arası bankaya gidip işlem yapabilirsiniz. Dönüşüm kurundan zarar etmeden yaparsanız.
    Saati geçirirseniz banka kuruna tabi olusunuz artı kambiyo muamele vergisi de var.
    Peki kurun değişmediğini ve yatırdığımızdan daha fazla döviz alacağımızı varsayarsak. Vade sonu bütün meblağı merkez bankası kurundan dövize mi çeviriyorlar, yoksa yatırdığımız miktar kadar dövize çevirip üstünü TL olarak mı veriyorlar?

6.  Alıntı Originally Posted by bjkay Yazıyı Oku
    Hic bulaşmayın. Ben dün %30dan bağladım. Bugün şubeye gittim online eft sınırı 250bin TL ve artirmadilar. Şubeden eft ucreti 256tl+bsmv.. Çalışanlar eğitimsiz. Cekemeyecegim parayı neden getireyim diyorum cevap dahi vermiyorlar.

SM-G988B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    herkesin ortak mağduriyeti asgari ücret zammına kilitlendik maaşı primi kapan bankacıyı göremedik adamlar peşin satan patronu gibi kuruluyor koltuğa süper maaş alıyolar + yemek + gaz parası bile veren var yaw

7.  Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    bu kadar insan aldigi gibi napacak o parayi?
    borsa sanmiyorum o tarihlerde dusuk olsun..
    ilk is ya altin , ya dolar alirdim heralde elime toplu para gecse...
    bir çoğu krediyle prim ödeme işine girmiş zaten

bir de prim gününe takıldık diye ağlayanlar var aga hiç uğraşmayın zaten es kaza 99 öncesi işe girmişseniz hepinizi emekli edelim prim yaş zart zurt olmadan işimiz ne çalışır bakarız size.

8. 1m üzeri 3 ay 35 teklif edildi yapıkredi

Sayfa 816/1001 İlkİlk ... 316716766806814815816817818826866916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •