Sayfa 82/440 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon
Arama sonucu : 3513 madde; 649 - 656 arası.

Konu: LIDFA - Lider Faktoring

1. 4.4 ~4.24 arasi gecen seneden bir gap boslugu vardi tum gostergeler dipte anlamak gercekten imkansiz bu arada bende zarardayim artik

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. DOSTUM BEN BAYAA ZARARDA OLMAKLA BİRLİKTE SİZİN MALİYETLERİN DE ALTINDA OLMASINA GERÇEKTEN ÜZÜLDÜM...

Gapı vs bilmem tekniği çok takacak bir hisse olduğunu da düşünmüyorum ama sinir harbinin galibi bu hisse bunu anladım.
    Eğer ben burda kar edersem daha da bist te hiç zarar etmem heralde...
    Şuan ağız dolusu haykırasım var önüme çıkana... ama nafile ..
    Sinirlerim çok yıprandı artık

3. sayın horoti sakın yanlış anlama zararda olmak nasıl bir duydu öylesine söyledim saygılar

4. Gercekten benim de yuzde 50 karim eridi gitti resmen burdan da istedigi kadar at kostursun artik hic duzenli olarak bu kadar uzun sure dusen bi hisse gormedim heee birde boyner pazarlama var ama onlar batik her yil zarar yaziyo da bu lidfa ya ne oldu onu cozebilmek mumkun degil

5. Zarar da olmak nasil bi duygu onceden kardan zarardaydik simdi maliyetten zarardayiz alistik yani surekli duse duse ne olacakti ki

6.  Alıntı Originally Posted by hamdi ahmet Yazıyı Oku
    sayın horoti sakın yanlış anlama zararda olmak nasıl bir duydu öylesine söyledim saygılar
    Sizin maliyet daha da aşağı ise valla tebrik etmek istiyorum...
    Resmen bana kösmüşler bu hissede ...
    1,5 tavan lazım maliyete

7. Valla oyle maliyet dusuktu ama ne olur elde var sifir

8. artık hisse hakkında yorum yapmayacağım sadece bize giren kazığın santimine hesaplayacağım.mutlluklar dilerim arkadaşlara,bu arada daha önceki yazımdada belirtmiştim acizane 4,39 kırılırsa gerisini siz düşünün.saygılar tüm mağdur ky.cılara YTD.

Sayfa 82/440 İlkİlk ... 3272808182838492132182 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •