Sayfa 823/998 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon
Arama sonucu : 7982 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    garibanca da yok oldu sırra kıdem bastı..fabrikada işe mi başladı..eskiden bir iki kıssadan hisse yazıyordu..
    Dönermi dersin özletti kendini

2.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Dönermi dersin özletti kendini
    yine de forumu ayakta tutuyordu,en azından kıssadan hisse paylaşıyordu .printaş dönmeye niyeti yok.

3. Hayat çok farklı dönmek isteyipte dönemiyenler var printaşta dönmek istemiyenlerden gibi istese dönerdi gerçekler birinin istediği gibi olmuyor birilerinin istemesi gerekiyor kurumsal düşünce bireysel düşünceyi yok sayıyor ne desek boş yinede bireysel umutlar ölmüyor hayır mı şermi her hayırda olduğu gibi her her şerdede bir umut doğuyor hayat sen nelere kadirsin ne akıl nede ömür yetiyor baki olanların fikirleri yaşıyor.

4. Arkadaşlar zerre kadarda olsa ümit ışığı verecek somut bilginiz varmı yokmu ondan haber verin yoksa çay içecek paramız yokken sırf muhabbet etmek için kahvehanenin açık olmasının kime ne yararı olur...Ayrıca,Garibanca nickli şahısı kurtarıcı gibi görmeniz benim size karşı olan güvenimi bir daha gözden geçirmeme sebep olmuştur..Çünkü o kişinin iyi biliyorum Çbs printaş yada boya hissesi mağduru yatırımcı değildir burada olma amacı nedir bilemem çünkü daha evvelde burada soyadı Altın nickli bir üye sürekli olumlu haberler yazıyordu Çbs şirketlerinin tekrar borsaya döneceklerine dair mağdur yatırımcıları umutlandırmıştı ama sonra gördükki bahsettiği haberlerin hepsi fos yalan haber çıkmıştı ve ben bu şahsı haklı olarak çok eleştirmeye başladım o da bahsettiği haberlerin arkasında durmadı kaybolup gitti..Daha sonra bu garibanca yırtık dondan çıkar gibi ortaya çıkıp olumlu haberleri buraya pompalayan kişiyi savunmaya başladı çok dürüst adammış biz yanlış yapıyormuşuz hatta yeğenimi arayıp tehdit ve küfür etti o yerlere göklere sığdıramadığınız Garibanca nickli insancık yani böyle bir karakterle yolculuk arkadaşlık yapanlar benim kafamda daima soru işaretidir..Bana Çbs printaş'ın borsaya döneceği konusunda net ve somut bilgilerle haklı olabileceğiniz iddialarla gelin başağınızı öpmezsem namert olayım..Kusura bakmayın size kızmıyorum hasmınızda değilim ama lütfen boş yapmayın güzel kardeşlerim..

5.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Padişah bir gün tellâl a ruhuna hitap edecek bir beste yapması için.bestekarlar bulması için talimat vermiş.yurdun her tarafın bestekarlar gelmiş.padişahın şartı varmış içinizden bir kişi seçeceğim demiş ama beste hiç bir yerde duymadığım beste olacak onu ihya edeceğim. Eğer duyarsam kellelesini alırım biri cesaret etmiş tamam demiş cesaretinin bedelini ödemeye hazırmısın hazırım demiş en güzel bestesini hazırlamış on gün sonra padişahın huzuruna çıkmış kimse bilmediğine emin bir şekilde hazırım demiş başlamış çalmaya güzel bir beste ama duydum demiş padişah perdenin arkasından bestekarlardan birini çağırmış aynısını çalmış olamaz demiş ikinci üçüncü dördüncü hepsi çalıyor.bestekarı sarmış korku padişah alacak kellesini huzurunda bestekara nedilerse cesaretinden dolayı verin demiş.bestekar sormuş işin sırrı nedir padişahım diye,
    nedir işin sırrı.

6. Arkadaşlar Prtas yüzünden 9 senedir bu sitedeyiz. Bu siteye ara ara hepimiz bakıyoruz acaba bir gelişme var mı diye. Bu siteyi boş bırakmayı doğru bulmuyorum. İsteyen bu sitede fıkra anlatsın, isteyen şarkı söylesin. Sonuçta Prtas'tan yada Cbsbo'dan haber alamıyoruz. Ama bu siteyi boş bırakmayalım.

7.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    nedir işin sırrı.
    Akıl akıldan el elden üstündür bir amaç uğruna insanlar ömürlerini tüketir sonu olmayan bir döngüdür daha iyisini bulmaya daha iyisi olmaya çalışır durur padişah bu ülkeyi yönetiyor her zaman 1.2.3.4....tercihleri her zaman a.b.c.d... planları vardır işin sırrı padişahın bestekarlarının arasında duyduğu besteyi bir seferde ezberleyen 2 seferde ezberleyen üç seferde ezberleyen sırasıyla on bestekarını perdenin arkasına gizlemiş cesur besteci besteyi çaldıktan sonra 1 seferde ezberleyen bestekar sahneye çıkıp besteyi çalmış bu defa iki sefer çalındığı için ikinci bestekar da ezberlemiş oda çalmış ve böylece on bestekarda hiç duyulmamış besteyi çalmışlar cesur bestekarın alması gereken ders belli olmuş gerçekler göründüğü gibi olmaya bilir bilindiği gibide olmayabilir gerçek ne olursa olsun kişiye göre iyi veya kötü bir sonucu olur.

8. ''9 yıldır haber alamıyoruz ama ne olur yine de bu siteyi boş bırakmayalım'' diyor vatandaş ama kendisinin zerre kadar katkısı yok yani çeşit insan çok herkesin isteği farklı kimse taşın altına elini sokmuyor araştırma zahmetinde bulunmuyor yani asalaklık hoş bir davranış değildir...Benim eleştirilerim hakikaten araştıran emek harcayan bulduğu değerli haberleri burada paylaşanlara asla değildir onları zaten tenzih ediyorum...

Sayfa 823/998 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873923 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •