Sayfa 828/996 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,617 - 6,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    coinleri borsada tutmayabilirsiniz. cüzdana transfer edip orada saklarsınız. satmak isterseniz tekrar borsa hesabına transfer edersiniz.
    Tam coini anladımda çeyrek coin nasıl cüzdana çekiliyor ? Merak ettiğimden soruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Tam coini anladımda çeyrek coin nasıl cüzdana çekiliyor ? Merak ettiğimden soruyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    bilmiyorum hocam.
    o kadar garantiyi devlet bile vermiyor 150 bin üstüne karışmam diyo. garantörlüğü bi araba parası etmiyor. ama herkes gece rahat uyuyor.

3. ....Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerini hedef alarak Biz eylem falan yapmayız. Biz gece vakti işi bitirir ertesi gün işe gideriz bilin istedim. diyen Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Kılıç....

https://www.sozcu.com.tr/2021/gundem...rmuna-6255181/

Islam, kelime anlami olarak Teslimiyet demektir. Musluman'da teslim olan.

Baris dinidir.

Bu da, bu dini en iyi bilmesi gereken bir Ilahiyat Profesoru.

Varin siz inanin bu insanlarin baristan yana olduguna.

Çarşamba günü muştular gelecekti gelmedi, Aktronot gibi bir şeyler dendi, o da muştudan sayılmaz.

Velhasıl bugünleyin cuma hayırlı bir gün, yeni muştular gelir mi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by fLameng Yazıyı Oku
    Merhaba

Döviz mevduat Tmsf garantisi mevcutmudur ? Yoksa Kuru çevirerek 150 Bin lira kadar olanı mı güvence altındadır..
    Doviz mevduati eger Dolar ve Euro ise, bu paralari basan Merkez Bankalari garantisinde degil mi ? Bunlarin yaninda TMSF kim ?

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Doviz mevduati eger Dolar ve Euro ise, bu paralari basan Merkez Bankalari garantisinde degil mi ? Bunlarin yaninda TMSF kim ?
    garantörlük geri alım için var. sizin nerede kullandığınızla ilgilenmez.

7. Korkmayın ,YÖK bu sene ilahiyata 20.000 kişilik kontenjan verdi, umutlu olun yarınlar için.

8. TÜRKİYE'Yİ YANLIŞ BİR ZİHNİYET YÖNETİYOR

Türkiye'yi yanlış bir zihniyet yönetiyor. Sistem ne olursa olsun güçler ayrımına ve yargı bağımsızlığına inanmıyor.

Siz böyle bir zihniyetle başkanlık sistemini konuşsanız ne, parlamenter sistemi konuşsanız ne?

https://www.karar.com/babacan-yeni-a...uyoruz-1605247

Sayfa 828/996 İlkİlk ... 328728778818826827828829830838878928 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •