Sayfa 83/193 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 657 - 664 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. para girişi giderek hız kazanır mı ! bakcaz...avturun tabelada olmaması veride hata yoksa eger ilginç olmuş...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

2. İllim üstat bunlar işi bir formasyona uyduracak gibi görünüyor.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

3. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by yaanasip Yazıyı Oku
    İllim üstat bunlar işi bir formasyona uyduracak gibi görünüyor.
    ustad saatlik te canak olusumuna yonelebilir gibi...bakalim güzel olan şu ki artik galip tahtalarini yapiyor; iki ileri bir geri emme basma tulumba sistemiyle elindeki parayi ordan oraya tasiyarak tahtalarini bir seviyeye goturuyo bakalim sonu ne olacak... avgyo icin haber yok; haber gelene dek süzme operasyonu devam gibi...on gün icinde deli gibi satis yapan metro yatirima geri alim yazsa ayip kacar; zaten bu nedenle gögnekci kurumlar bulmus kendine; basta A1 olmak uzere...bakalim avgyo da ben hisse alimi disinda bi haber bekliyorum ilerde amma ne olur iste orasi muamma...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

6.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku

bu haftayi kapadik...dip donus trendinin grafikte gorulen yeni kanalinin dibine surterek gunu sonlandirdi...haftaya 19 altina sarkmadigi takdirde trend cizgisinin ustune dokunmayi deneyebilir fakat 19 altina sarkmalarda 1e dokunma riski var gibi...sinirlarda baski suruyor sonuc olarak...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Hissede bu durumdan sonra çanak olmasını beklemiyorum. Bu kapanıştan sonra 2 ihtimal var;
    1*** Pazartesi sabah bıktırıp bazı kişilerin yukarıya satış yazmasını ve operasyona başlayacak kişilerin nakitlerinin oluşması durumuna bağlı hızla 1,40 seviyesine kadar yükseltmek ve sürüklemeye devam,
    2*** 1,11 seviyesine kadar fırsat buldukça baskılamak ve 15 gün kadar sonra harekete geçilir düşüncesindeyim. Bu düşüncem daha ağır basmaktadır.

Sayfa 83/193 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •