Sayfa 832/996 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by myg35 Yazıyı Oku
    borsada 18 yaş altına hesap açılıyor mu
     Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Banka hesabı açabilen yatırım hesabı da açar. Ama 18 yaş altı borsa yatırımcısı hiç görmedim, bilinmeyen bir soru
     Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Açamaz maalesef
     Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    iş bankasında acabilirsiniz
    geçen sene bayağı bir araştırmıştım bu konuyu..

çoğu bankada (deniz, garanti, iş, teb, ziraat, burgan) velisi vasıtasıyla yatırım hesabı açamıyordunuz. bazısında (odea mesela) açabiliyor ama eurobond alamıyordunuz. iş bankasında yatırım hesabı açamıyor ama iş yatırımda hem açabiliyor hem de (güya?) eurobond alabiliyordunuz ama osmanlı yatırımda açılamıyordu vs vs.. biraz çorba bir durum vardı anlayacağınız.

sonuç olarak iş yatırıma gidip yaklaşık 100 sayfa imzalamıştım, 1 saat falan sürdü. derken başvurumu kaybettiler tekrar git tekrar uğraş covid falan.. bezip vazgeçmiştim.

son durum nedir, borsa yatırımı mümkün müdür mümkünse hangisinde mümkündür bilmiyorum.
    Son düzenleme : shorts; 12-02-2021 saat: 18:00.

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Porsche chayennin kaskosu sağlam olsa gerek. Bu süreçte araca bir şey olmadığı takdirde aracı bu fiyata satabilirdi. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yani hasarsızlık indirimi falan, aktarıyorlar malum kaskoyu, çeşidine göre ne çıkar hesap muamma..

Eski kiracı (1 yıl ödemeyen) karı koca öğretmenmiş...bizimki de kılkuyruktur, ulan karı koca öğretmen daha sağlam kiracı mı olur diye verdik diyor, meğerse patlakmış bunlar, haciz, icra v.s. ev ev dolaşıyorlarmış, 6 ay orda 1 yıl burada..nasip..

Satmaktan vazgeçti evi, zaten müşteri yok...öte yandan da başka şehirden ev alacak, ev bulamıyor, fiyatlar uçuk, krediler yüksek..

Yani..belirsizlik var ortamda..kilit..

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sizden geçtiyse, bunu bilemem tâbiki.
    Mavi haplar var diyollar, apranax mıymış neymiş..

4. KANDİL'İN PROVASI

Güvenlik ve terör uzmanı Mete Yarar da önceki gün CNN Türk canlı yayınında Gara operasyonuyla ilgili şunları söyledi: Gara, Türkiyeden bağımsız bir alanda bugüne kadar yapılmış olan en kritik operasyon. Bu harekât Kandile yapılacak olan operasyonun da küçük bir provası. Kandilde bulunan terörist sayısı, Garadakinden daha fazla değil. Gara daha çok teröristin bulunduğu bir alan. Kendi içinde o kadar çok şifreyi, ilki barındırıyor ki, Amerikalılar olsa burayla ilgili 5 tane film çevirmişlerdi.

Bugüne kadarki Türk Silahlı Kuvvetlerinin sahada, Suriye sınırı dahil olmak üzere bu çapta yapmış olduğu en büyük operasyon. Saha şu anda ona müsaade ediyor. Ben Kandile TSKnın gireceğini düşünüyorum. Bu bütün taşların en büyüğünün devrilmesi demektir. Bunun altında ne Sincar kalır ne Mahmur kalır ne de PYD kalır.

https://www.veryansintv.com/gara-har...lin-provasi-mi

Bunun da asker kökenli olduğunu bilmesem...Gara'ya çok daha büyük çok daha kritik operasyonlar yapıldı zamanında aloo..

5.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Mavi haplar var diyollar, apranax mıymış neymiş..
    Dur , acik etme herseyi..

6.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    geçen sene bayağı bir araştırmıştım bu konuyu..

çoğu bankada (deniz, garanti, iş, teb, ziraat, burgan) velisi vasıtasıyla yatırım hesabı açamıyordunuz. bazısında (odea mesela) açabiliyor ama eurobond alamıyordunuz. iş bankasında yatırım hesabı açamıyor ama iş yatırımda hem açabiliyor hem de (güya?) eurobond alabiliyordunuz ama osmanlı yatırımda açılamıyordu vs vs.. biraz çorba bir durum vardı anlayacağınız.

sonuç olarak iş yatırıma gidip yaklaşık 100 sayfa imzalamıştım, 1 saat falan sürdü. derken başvurumu kaybettiler tekrar git tekrar uğraş covid falan.. bezip vazgeçmiştim.

son durum nedir, borsa yatırımı mümkün müdür mümkünse hangisinde mümkündür bilmiyorum.
    Okula yazdirama, borsaya yazdir.

Valla bu millet aya gitmeye hazir bence.

7. ons gümüş altın dellendi.. bir haber mi var acaba?

8. "Hayrettin Karaman Hoca, yenilenen İstanbul seçimlerinden önce Yeni Şafak'ta yazmıştı. İktidara zarar verecek ve muhalefete yarayacaksa yönetenlerin yanlışlarını dile getirmeyi dinen sakıncalı buluyordu.

Düşmana koz verecekse iktidardan şikayet etmeye ve doğruları söylemeye caizdir, meşrudur diyemezdi.

Bütün muhalefet partileriyle iktidarı eleştiren Müslüman vatandaşları, din ve devlet düşmanı konumuna düşüren bir fetvaydı.

Öyle bir lobi yoksa, Karaman Hoca'nın yalan propaganda fetvasını kim kullanıyor?"

https://cumhuriyet.com.tr/haber/eski...aniyor-1813302

Burada dusman CHP oluyor.

Sayfa 832/996 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •