Sayfa 833/1005 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon
Arama sonucu : 8033 madde; 6,657 - 6,664 arası.

Konu: Viop L

1.  Alıntı Originally Posted by traderfx Yazıyı Oku
    Kısa vadecilerin battığını görüyorlar. Bende 1.23 den isc var lot alti satsanda satılmıyor geçenlerde temettü verdi. Uzun zamandır vermemesine rağmen en iyi sistem belli miktarda lot ve temettü..
    Bende de var öyle bikaç tane satamadığım, bakınca kahrolduğum. Izdırap gibi duruyorlar portföyde

Adamların umrunda mı kısacı batmış uzuncu çıkmış, komisyonuna sakalına bakar bunlar.

2. Faiz 35 doğru ise bankalar gitmez
    asparagas deyin, yarın alalım
    ..

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. Amerikada dikkatimi çeken hisseler var. Ama vergi işi can sıkıcı bunu nasıl aşarız var mı bilen ? Ben de hisse senedini söylerim

5.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    Faiz 35 doğru ise bankalar gitmez
    asparagas deyin, yarın alalım
    Eskiden buralarda biri vardı, her gün gelir cash tüm hızıyla otobanda yazardı, ne günlerdi bea
    cash otobandan çıktı herhalde, artık yazmıyor oluşu akıllarda soru işareti bıraktı. cash şimdi nerde, stabilize yola mı girdi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Eskiden buralarda biri vardı, her gün gelir cash tüm hızıyla otobanda yazardı, ne günlerdi bea
    cash otobandan çıktı herhalde, artık yazmıyor oluşu akıllarda soru işareti bıraktı. cash şimdi nerde, stabilize yola mı girdi
    Crash tüm hızıyla otobanda diyordu. Bosporus. Onu görünce longlardım gözü kapalı. Hep en dipte gelirdi. Temmuz dibi mesela. 0.80$ diyordu endeks

7.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    Crash tüm hızıyla otobanda diyordu. Bosporus. Onu görünce longlardım gözü kapalı. Hep en dipte gelirdi. Temmuz dibi mesela. 0.80$ diyordu endeks
    Shortsam kapatır longa geçerdim crash dedikçe. Borsa tarihinin desperado abeyimle tam tam ama tam dipçi leri ikisidir.

Desperado abeyim mal aldım deyince short çektim yazacaktım da latife ediyorum yanlış anlar belki diye yazmadım.

Ama grafik baya korkutucu. 40 faiz de az değil. Şaka maka deflasyon yaparlarsa ev araba domates patates biber ve dahi borsa hepsi anasının nikahını görür. He yaparlar mı şimdilik hiç bir emare yok ama iyi izlemek lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Shortsam kapatır longa geçerdim crash dedikçe. Borsa tarihinin desperado abeyimle tam tam ama tam dipçi leri ikisidir.

Desperado abeyim mal aldım deyince short çektim yazacaktım da latife ediyorum yanlış anlar belki diye yazmadım.

Ama grafik baya korkutucu. 40 faiz de az değil. Şaka maka deflasyon yaparlarsa ev araba domates patates biber ve dahi borsa hepsi anasının nikahını görür. He yaparlar mı şimdilik hiç bir emare yok ama iyi izlemek lazım.
    Bak seninde dikkatini çekmiş, crash otobana girince roketliyor demek ki, bize bi crash diyecek biri lazım yoksa sağlam zopa geliyor

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 833/1005 İlkİlk ... 333733783823831832833834835843883933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •