Sayfa 84/235 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1877 madde; 665 - 672 arası.

Konu: HUBVC - HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Aynen arkadaşım. Zaten bu abd saldırısı İranli mollalarin işine geldi. Biliyorsunuz son günlerde İran da demokrasi taraftarı yiginsal bir halk ayaklanması vardı. Bu abd saldırısı İranli gerici mollalarin ekmeğine yağ sürdü. Klasik ortadogu halkı gibi İranli halk savaş naraları atmaya başladı ve laik demokratik halk hareketinin alevi söndü. Tekrar diyorum. Telaşa gerek yok. Haaa hub girişime gelince tahta çok sığ ve abzurt işlemler oluyor. Kısacası ben bu hissede ya herro ya merro olarak varım. Ya batiracagim yada adam gibi düzlüğe çıkacağım. Kafamda bir hedef fiyatım var on senede olsa bekleyeceğim. Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir sadece sesli düşündüm. Unutmayın en doğru karar kendi verdiğiniz karardır. Sağlıkla

POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ya benimsin ,ya toprağın diyenlerdensin ULAS AĞAM.Renk verdin soframıza pardon topigimize .

2. Arkadaşlar affınıza sığınarak bir sorum olacak, hissede bölünme olacağına dair yazılar okuyorum sağda solda, bu konu nedir acaba? Bedelli başvurusu mu oldu?

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Agalarim İran istese 1 saatte İSRAİL i küle çevirir.Abd bunu göze alamaz.Sabah dolar bir gram bile yukselmedi bombalamaya rağmen.
    İran da ,Trump da tribünlere oynuyorlar .Sonuçta uzlasirlar marta kadar en geç .

4.  Alıntı Originally Posted by fredz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar affınıza sığınarak bir sorum olacak, hissede bölünme olacağına dair yazılar okuyorum sağda solda, bu konu nedir acaba? Bedelli başvurusu mu oldu?

Evet Firet Ağam.%50 bölünme var bedelli .1000 lotu olan 500 TL ödeyecek.

5. Varolasin Hatip ağam. Umarım ki hep birlikte lezzet alırız bu sofradan. Sağlıklar dilerim.
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Ya benimsin ,ya toprağın diyenlerdensin ULAS AĞAM.Renk verdin soframıza pardon topigimize .

6. Eyvallah hatip ağa, ne zaman gerçekleşecek bu? Ne zaman hesaptan para alınacak?
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Evet Firet Ağam.%50 bölünme var bedelli .1000 lotu olan 500 TL ödeyecek.

7. Değerli kader yoldaşlarım. Bu kiftehor hissenin bölünme tarihi Bell mi. Spk müracaatı kabul etti mi. Saglikla

8.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Değerli kader yoldaşlarım. Bu kiftehor hissenin bölünme tarihi Bell mi. Spk müracaatı kabul etti mi. Saglikla

Belli değil.Daha kabul etmedi Yoldaş Ağam

Sayfa 84/235 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •