Sayfa 84/339 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 665 - 672 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Endeks 2,85 artıda
    borsa sürekli yatırımcıyı ters köşe yapmayı seviyor...eminim ki bir çok kişi bu gün cuma ,seçim belirsizliği nedeniyle borsa düşecek düşüncesi ile hisselerini satmışlardır..ama görüyorsunuz ki tam tersi oluyor..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bende vakıf risk sermayesi almıştım ilk hissem şimdilerde reha
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Bişey mi kaçırdık endeks +3,20
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bişey mi kaçırdık endeks +3,20
    seçim belirsizliğinin bitmesi mi acaba ?? yoksa millet ittifakının kazanması mı ?... ben de çözemedim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. gerçi seçim belirsizliği ortaya ilk çıktığında endeks 5,700 lerde idi...sonra bastıkça bastılar ta 4,300 e kadar indirdiler ve aylardır da işkence çektiriyorlar...belirsizlik bitmiş ise ?? artık endeks yoluna bakmalı diyor mantığım...o yüzden de hızla önceki çıkış trendine girmeli...enflasyonun çok yüksek olduğu ülkemizde borsa gerçekten de çok ucuz kaldı....

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    seçim belirsizliğinin bitmesi mi acaba ?? yoksa millet ittifakının kazanması mı ?... ben de çözemedim...
    Biri millet mi dedi ,,keko öyle bir durum olursa borsadan hemen çıkarım ki ,,benim için yüzde bır bıle şansları yok yüzde 53/55 ıle alır mevcuttakıler not et !! Ülkemiz ve milletımız için hayırlısı olsun !!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Bu başlığı şu anda 110 kişi okumaktadır. (12 üye ve 98 ziyaretçi)

keko, alamut1+, aras67, daraka, EYT, kartopu, kilavuz, kwon3+, plan10, polkenan23+, riva, yanak

arkadaşlar bizim forum neden bu kadar kalabalık acaba ?? ben bu kalabalığı başka forumlarda göremiyorum...ayrıcalığımız nedir acaba ??

Sayfa 84/339 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •