Sayfa 842/1223 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 6,729 - 6,736 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by uufuk Yazıyı Oku
    Satır arası okumuşdum....
    560 milyar tl vergi gelirine karşılık 280 milyar tl kıvır zıvır sosyal yardım varmışşşş.....
    8 milyon hane yardım alıyormuşmuş...
    Ortalama hane nufusu 5 desen 16 milyon hane hepisi...
    Her hanede 2 oy olsa 16 milyon oy çukka....
    Ben parti kursam bile -%25_30 avansa karşı muhalefetde kalırım....
    Gerçi sizde bana pek oy vermezsiniz amma;hesabı görün istedim...
    Halkçı popülist uygulamalar Venezuella'da da var. Önce Chavez başlatmıştı Petrolü uluslararası tekellerden alıp kamulaştırdı ve tüm gelirleri halka dağıttı. Bir nevi S.Arabistan ın halkçı versiyonu gibiydi. Hep seçimler oldu. ve halkçı politikaları sayesinde hep kazandı. Sonra Chavez e ABD nin güdümündeki ordu darbe yaptı. Şhavez 2 gün kendisine bağlı askerlerle darbeyi bastırdı.. Sonra kanser hastalığına yakalandı. Uzun tedavinin sonrasında hayatını kaybetti

Yerine Maduro geldi. O da popülist proğrama devam ediyor.
    ABD yaptırımları nedeni ile petrol satamıyor. ancak komşulara. Yıllar içinde sanayi hepten dağıldı.. ekonomik kriz tavanı aşmış vaziyette..
    öyle böyle petrol zengini olduğu halde bu durumda...

2.  Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Kökle gitsin madem sana da ex'akp style diyo burda birileri ??..

Kılcallar..

3. Genel seçimlerde HDP yüzde 10 barajını geçince Çanakkale Belediye Başkanı CHP’li Ülgür Gökhan, et ve şükür pilavı dağıttı.

Ataturk sag olsa o pilav kasiklarini bi yerlerine sokardi chp lilerin.
    7 haziran akp %40 o arada chp hdp ye yavsiyor ve 2 kasim akp 49.9
    Her zmaan derim muhalefet chp oldukca dolar kur zam bos tartisma rte hep kazanir

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Brent nerdeyse 80 e dayandı , Thy ve Pegasus a nerdeyse tavan yaptıracaklardı bugün aptal herifler çok saçmalıyolar bazen....
    Uçak benzininde de ötv ayarlaması var mı acep??
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

5.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Cds in tekniği mi olurmuş yav hiç duymamıştım böyle bişey...
    Boşanmanın bile yıllara göre tekniği var. destek ve dirençler var.. Türevin Türevinin tekniği var ama ABD de

6. Bugün yine bir kırmızı liste birde yeşil listeden terörist haklanmış. Kırmızı liste olan iyi azılıydı. Telsiz kodu pek bir ünlüydü. Cehenneme yallah.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Halkçı popülist uygulamalar Venezuella'da da var. Önce Chavez başlatmıştı Petrolü uluslararası tekellerden alıp kamulaştırdı ve tüm gelirleri halka dağıttı. Bir nevi S.Arabistan ın halkçı versiyonu gibiydi. Hep seçimler oldu. ve halkçı politikaları sayesinde hep kazandı. Sonra Chavez e ABD nin güdümündeki ordu darbe yaptı. Şhavez 2 gün kendisine bağlı askerlerle darbeyi bastırdı.. Sonra kanser hastalığına yakalandı. Uzun tedavinin sonrasında hayatını kaybetti

Yerine Maduro geldi. O da popülist proğrama devam ediyor.
    ABD yaptırımları nedeni ile petrol satamıyor. ancak komşulara. Yıllar içinde sanayi hepten dağıldı.. ekonomik kriz tavanı aşmış vaziyette..
    öyle böyle petrol zengini olduğu halde bu durumda...
    Petrolü olan ülkeler bok çukurundan çıkamıyorlar, bir saudi Araplar var onlar da abd göt yalayıcısı olduklarından petrole dayalı fahişelikle şimdilik karınlarını doyuruyorlar
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

8. Son secimde de mhp nin %5 6 lardaki oy oranini 12 ye cikaran tek neden ince nin demirtasi ziyaret etmesiydi
    Bunlar cok buyuk cok agir hatalar boyle bir ulkede secmen asla affetmez

Sayfa 842/1223 İlkİlk ... 342742792832840841842843844852892942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •