Sayfa 85/193 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon
Arama sonucu : 1539 madde; 673 - 680 arası.

Konu: AVGYO - Avrasya Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. sanki a1 deki oyuncu 1.18 ile 1.19 arasında dominant durmaya çalışıyor gibi geldi..tek kademenin peşine düşmüş gibi... y.t.d.

2.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    sayın hocam(ilim) sık sık bu siteye girip değerli fikirlerinizi okuma niyetindeyim,bizleri değerli görüşlerinizden mahrum etmeyin,,..selam ve saygılarımla.......y.t.d.
    ustad grafikleri gorebildigim kadar eksi arti guncelleyerek paylasmaya calisiyorum. zaten gerisi olan veri bilgisi. sizinde farkli fikirleriniz olursa paylasin mutlaka faydalanalim
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. Yanimda pc yok o nedenle sabahki grafik uzerinden bir gun sonu degerlendirmesi yapalim...1.4xdan 1.10a gelen düşüş trendi yeni bir yukselis kanaliyla AL vermisti. yükselis kanalinin dip cizgisine carpa carpa ufak ufak yukselis surdu gecen hafta. bu sabah ki grafikte yukselis kanali saatlik dibi 17 olarak gorulmustu. 19/17 arasi tehlikeli bolgede gecirdi gunu fakat dip cizgiye 17ye degerek carpma yerine grafigi zamansalligi kullanarak uzatip, zamansalliktaki yeni cizgi dibi olan 18 e degerek gunu sonlandirdi. yani galipcim günü 1.10dan gelen saatlik yukselis trendinin dib cizgi noktasinda kapadi. ve sat sinyali olusturdu. sat sinyali ayi tuzagi mi gercek bir ayi yuklenmesi mi olacak yarin anlicaz. eger 17ye degerse yarin satislar 1.10 dogru hizlanabilir. Biraz rahatlayabilmemiz icin tahta 19 un uzerine kendini atmali ve 26 ya yonelebilme. bakalim ne olacak. bu gun zurnanin zirt dedigi noktada kapadi robotlar. Avgyo da kagidi ve teknigi neden bukadar ince ayar kasiyor ilginç. genelde rodeo yapmayi seven galip avgyo da utanmasa 5dklik grafiklerle ugrasacak :)

grafikteki sari bolge bu gunu zamansallikta 17ye degmeden 18 cizgi dibine kadar surukledigi manzara...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. İllim üstat şuna karar verdim. Gerçekten teknik olarak yükselmesi beklenen hissenin 1.40 dan 1.10 a düşmesi teknik olarak silkeleme işi. Adam resmen egosunu tatmin etmek , burada benim borum öter demek için yaptı heralde. Eğer fikrini değiştirmesiyse buradan artık donmeye başliyorum sinyali vermiş. 1.22 den sonraki niyet 26-29-34-38-41 ve 53 olabilir. Son bir 1.17 dokunusundan sonra da olabilir. 1.22 ve üstü heyecanlı olur artık.:)
    Not. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Trend olan bir hisse senedini tutarlı bir şekilde belirleyemiyorsanız, kendinizi yanlış sinyallere dayanarak ticaret kararları verirken bulacaksınız. Bir ekonomist, dün tahmin ettiği şeylerin bu gün neden olmadığını yarın bilecek bir uzmandır. : )) Temel analiz ne alacağınızı, teknik analiz hangi fiyattan alacağınızı söyler...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

8. Bu arada tahtanın baskı altında tutulmasının her ne nedense ciddi bir önemi var gibi;

metro da islem gören kademeler gün ici 30/50 bin lot fiyat 2tl

Avtur da islem goren kademe gün ici 50/150 bin lot arası, fiyat 1.4x

mepet islem gören gün ici kademe 50/150 bin lot arasi fiyat 1.39

atlas islem gören kademe gun ici 200/300 bin lot arasi, fiyat 99/1tl

avgyo da oynaklık gün ici cok az ve islem goren kademeler 500/700 bin lot arasi, fiyat 1.18 galibin özel ilgiyle yüksek dozda baskı satis lotu ve alım emri olan tek tahtasi...metroda bu düzeyde yüklü baskı 7xlerde vardı; ordan topluyordu galipcim. acaba avgyo dada bu baskı biktirma modu icin mi; zaten hisseyi bile satis yazip sahipsiz birakmis havasi verdi. bukadar negatif senaryonun hikmeti harikasi ne acaba. galipcim bir algi yayiyorsa vardir bir ters plani ;) kisa vadede duser cikar amma avgyo da bir plan var...gibi ..

dar alanda hacim varsa biktirma; genis alanda hacim varsa cakma modu oluyor genelde...

mal cakmak isteyen kagidi bu sekilde agirlastirir mi hic ! bu düsmice anlamina gelmez fakat adamlarin baski ve biktirma atmosferinin bir hedefi olsa gerek...galibin alvercileri top cevirmese gün ici bu baski altinda cok cuzzi ky. al sati olur...yasayip gorecez niyetini...bir haber lazim amma ne ! bir rezidans otel projesi vardi tiflis biseyler yumurtlicak amma ne bilemedim.

Sayfa 85/193 İlkİlk ... 3575838485868795135185 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •