Sayfa 85/99 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon
Arama sonucu : 790 madde; 673 - 680 arası.

Konu: VBTYZ - VBT Yazılım A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by pamuk01 Yazıyı Oku
    usta bir miktar tavandan yazdık kısmet artık gelirse alır inşallah uzun vadede jantsa veya gesan gibi olur
    Karar senindir..ben karışmam..bildiğin gibi yap.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Karar senindir..ben karışmam..bildiğin gibi yap.
    Keko bu nasıl yazılm şirketi ? Favok ve brut kar marjı neden bu kadar düşük? Acaba işlerini kurduğu başka bir şirkette yaptırıp oradan mı satın alıyor? Marjları bu kadar düşük yazılım şirketi ilk defa gördüm merak ediyorum sen yatırım yapmışsan bir bildiğim vardır.

3.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Keko bu nasıl yazılm şirketi ? Favok ve brut kar marjı neden bu kadar düşük? Acaba işlerini kurduğu başka bir şirkette yaptırıp oradan mı satın alıyor? Marjları bu kadar düşük yazılım şirketi ilk defa gördüm merak ediyorum sen yatırım yapmışsan bir bildiğim vardır.
    benim de tek kafama takılan şey budur..net kar marjının düşük olması beni de şaşırttı...doğrusu şirketi sadece bilançoları üzerinden inceledim...agresif büyümesi ve gesanvari iş kapları atması beni cezb etti...şu anda bir hisseyi almak için bu gerekçeler yeterlidir...ama vakit bulursam o konuyu da araştırmak istiyorum..

büyüme hikayesi , düşük sermayesi ,halka açıklığının az olması bu hisseyi özel kılıyor....ayrıca da yüklü de bedelsiz verme ihtimali var...bu yüzden de yüksek potansiyel görüp aldım...gerisi de nasiptir dostum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    benim de tek kafama takılan şey budur..net kar marjının düşük olması beni de şaşırttı...doğrusu şirketi sadece bilançoları üzerinden inceledim...agresif büyümesi ve gesanvari iş kapları atması beni cezb etti...şu anda bir hisseyi almak için bu gerekçeler yeterlidir...ama vakit bulursam o konuyu da araştırmak istiyorum..

büyüme hikayesi , düşük sermayesi ,halka açıklığının az olması bu hisseyi özel kılıyor....ayrıca da yüklü de bedelsiz verme ihtimali var...bu yüzden de yüksek potansiyel görüp aldım...gerisi de nasiptir dostum...
    Bir araştıralım bakalım neden böyle. Sana da hayırlı olsun. Eğer işleri başka bir şirket adı altında yapıp kar kaçırmıyorsa ben de ortak olurum inşallah.

5. Gördüğümüz kadarıyla bazı yazılımları kendileri üretiyorlar, bazılarınında satışı, pazarlaması ve servisli gibi yapiyorlar sanırım.Donanim işi zaten satış ama kurulum ve servisten asıl kazanç sağlanıyordur belki de...yani kendi ürettiği yazılımlar çoğaldıkça kâr marjı cogalabilir gibi umudumuz bu yönde

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

ilk lotları sepete attık hayırlısı olur inşallah.nakit oldukça alımlara devam

7. Son bir kaç gündür hacimde gözle görülür bir ivmelenme var.Bugün anlaşılan motorları soğutacak,sabırla bilancoyu beklemeye devam.

8. Bu hacimle akşama satanlar alır belki

Sayfa 85/99 İlkİlk ... 3575838485868795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •